Skocz do zawartości

Speeder bike + zwiadowca c.d.


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

No byly byly, ale ten temat juz poruszylismy wczesniej.

Tak wiec teraz przedstawie zdjecia skonczonego juz skutera, doszlo pare dodatkow, rurki, poprawilem wash tym razem brazem i dodalem bloto na "pedalach" jak skoncze zwiadowce to dodam mu bloto na podeszwach tak zeby to razem gralo.

Poprosze o konstruktywna krytyke bo jak wczesniej mowilem to bawie sie dopiero w sklejanie od jakis 2 miesiecy (po 13 latach przerwy), a i wczesniej to raczej byla TOTALNA amatorka.

 

 

0afc74f8a4bedcbc.jpg

a50ec12e1f6f5b6a.jpg

7adb81103599baed.jpg

ee68e640f05e8c81.jpg

494de848afce75f2.jpg

2bd9fe08036a54f2.jpg

ad7db78b9fdf4677.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

albo mi się zdaje albo na ostatnim zdjęciu jakieś problemy z malowaniem są widoczne.. granica między czarnym (ciemnym) na rufie a tym zielonym na kadłubie jakaś taka niepewna wyszła :]

a te kratki na górze co po obu stronach za siedzeniem są to jak mniemam wloty powietrza gdzieś w okolice napędu.. może warto by się pokusić o jakieś wycięcie otworu i przysłonięcie go tą kratką? to raczej łatwy zabieg i nie powinno być problemu..

co do błota na pedałach to chwilowo ma ono dość kontrowersyjny odcień i wygląda jak by szturmowiec wdepnął w "wielkie kaka" jak mawiał Jar Jar :P

ale niecierpliwie czekam na jeźdźca i wierzę, że będzie współgrał z całym pojazdem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie i wklejam pare zdjec zwiadowcy po szpachlowaniu i malowaniu podkladem, jeszcze pare szpar mi wyszlo wiec bede dalej szpachlowal i szlifowal (rece sa jeszcze przed druga poprawka).

 

 

fd8dab79a14226e9.jpg

0639f1419b48ea93.jpg

4c3123f27b325514.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga odnosnie naszej wczesniejszej dyskusji a propo kamuflazu zolnierzy imperium, znalazlem jednostke ktora wlasnie taki kamuflaz nosila.

Nazywali sie Elite Corps Clone Trooper, i konkretnie brali udzial w bitwie o Kassyk gdzie wraz z Wookie bronili plazy przed atakiem droidow (STAR WARS III, Revenge of the Sith 47 minuta i 54 sekunda filmu).

A oto zdjecie ktore mnie teraz kusi zeby taki kamo zrobic zamiast bialego.

 

399fbfa0b51f2809.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i właśnie o to mi chodziło :P aczkolwiek ten jest dosyć zatrważająco pomalowany

na filmie widać, że ich uniformy kiedyś były białe.. tylko się poocierały i powycierały o wszelkiego rodzaju błota, roślinki i futra wookiech :>

wg. mnie na filmie wygląda to jak zielonkawe i brązowe zacieki na białym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że możesz tak pomalować. Dla mnie, osobiście, traci jednak cechy Imperialnego Postrachu. Staje się "jakimś tam facetem" na bikerze

 

P.S. Jednak, gdybym miał do wykonania dwa takie zestawy, to na pewno jeden byłby w barwach ochronnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec zwiadowca juz prawie gotowy (zostaly rece), od razu powiem ze tak jak ze skutera jestem bardzo zadowolony, to z zolnierza NIE, chyba jakos wole malowac maszyny niz ludzi. Zrezygnowalem z kamo bo jest jak na razie na moje mozliwosci za trudny, w ogole to jeszcze ten lakier ktory kupilem zamiast byc matowy to sie swieci, wiec kontynuuje ta relacje tylko zeby skonczyc temat, jako ze ogolnie projekt spisuje na straty.

 

4eb2d8ad9b39e6fd.jpg

0eb5f1ee9938e2e7.jpg

2b61d30627c516f8.jpg

f2ecb7f392963c1f.jpg

164785543216b0a0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej W koncu projekt w 99,9% zakonczony, konczyny na miejscu, bloto poprawione zeby bylo prawdziwie to uzylem prawdziwego blota (jak wyschlo to pokruszylem jak najdrobniej i dodalem lakieru zeby ladnie posklejal jak wyschnie). Generalnie musialbym jeszcze dorobic koc ale to jak przyjdzie wena.

 

O to pare zdjec w "plenerze" tak dla efektu a48fe30c00e4a098.jpg

cf74b3db42f49bad.jpg

e20ab09b63712a57.jpg

debb8eeca18ccf7d.jpg

93ba7da4e2089bc3.jpg

a91fba7a409ffa90.jpg

1621db51c51eb5b4.jpg

a4e90ca2e0bb5663.jpg

46bb60ffeffc733b.jpg

b8697c3425cfed1b.jpg

226b21ccc0bda7e6.jpg

57419266fcb41cfa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny, w dżungli ma swój urok

Jednak skoro brudziłeś, to więcej trzeba było dać śladów na przednich powierzchniach ludzika, czyli na klatce piersiowej i na masce. Wyglądają trochę za czysto w porównaniu do bocznych elementów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Gulusem. Dołóż trochę zielonego (co miałoby pokazać uderzenia liści, mchów itp. - zielonych części roślin) na klacie, ewentualnie przednich częściach zbroi. Tylko nie przesadź. Czy dobrze rozumiem, że czerwonawe zacieki to błoto a nie rdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok poprawilem to co mi podpowiedzieliscie najlepiej jak potrafie w tym momencie. Czerwonawe zacieki to oczywiscie bloto no bo przeciez oni mieli

"plastikowy" pancerz z jakis laminatow (to zrobilem brazem van dycka).

Nie chce juz wiecej brudu dodawac bo nastepnym krokiem to juz bedzie kamo.

eefd16a0d2e66b57.jpg

72a9f531ddeb26c2.jpg

fae838f55e07cd6f.jpg

URL=www.fotosik.pl]24c35f6f34638a0b.jpg[/url]

3dd82fed456a456b.jpg

1ac5dcc873709ef1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.