Jump to content
p_bladek

F-117 1:48 Hobbycraft

Recommended Posts

Witam po długiej nieobecności. Jak niektórzy zapewne wiedzą urodziła mi się córa więc czasu na dłubanie mniej, ale narzedzi nie chowam. Dłubię jak mam czas.

Wrzucam do "zniszczenia" model starusieńkiej firmy Hobbycraft. Jest to Baza z moimi przeróbkami. Poprawiłem stateczniki Pionowe (były w jednej bryle), klapy, oświetlenie, całą kabine, nawierciłem i podniszczyłem przednie wloty które bardzo często były wymieniane z uwagi na kolizje z ..........

Macie pastwcie się

DSC_6760%20mdash%20kopia_zpsal8udijh.jpg

DSC_6765_zpsd3moltff.jpg

DSC_6763_zpskik0j8po.jpg

DSC_6761_zps2sqgc0th.jpg

DSC_6760_zps7xpiu1oy.jpg

DSC_6773_zpsdltathqc.jpg

DSC_6771_zpsmiaudadu.jpg

DSC_6768_zpsbhekha74.jpg

DSC_6767_zps4jrujmpw.jpg

DSC_6766_zpsq1xkar0b.jpg

Pozdrawiam.

Przemek.

O kurczę, jaki piękny F-117.

Kapitalne malowanie, niby czarny, a jednak powierzchnia bardzo zróżnicowana.

Jeśli można to kilka pytań:

1. jak zrobiłeś te kratki na wysokości kabiny, wloty powietrza i nie tylko - to jakiś Eduard czy sam to zrobiłeś?

2. jak robiłeś te przetarcia na krawędziach płaszczyzn, to suchy pędzel czy jakoś to malowałeś?

3. możesz napisać coś więcej o samym malowani, jak uzyskałeś efekty rozjaśnień?

Rewewelacyjny, śliczny pięknie sklejony i pomalowany co nie jest łatwe przy tym samolocie ,zdjęcie nr 1 najładniejsze dla mnie . Gratuluję udanego projektu.

O kurczę, jaki piękny F-117.

Kapitalne malowanie, niby czarny, a jednak powierzchnia bardzo zróżnicowana.

Jeśli można to kilka pytań:

1. jak zrobiłeś te kratki na wysokości kabiny, wloty powietrza i nie tylko - to jakiś Eduard czy sam to zrobiłeś?

2. jak robiłeś te przetarcia na krawędziach płaszczyzn, to suchy pędzel czy jakoś to malowałeś?

3. możesz napisać coś więcej o samym malowani, jak uzyskałeś efekty rozjaśnień?

Kratki to jakieś pozostałości po blachach, wentylatory nad kabina robiłem ze styrenu. Cały model pomalowany surfacerem szarym i na to Lifecolor Nato Black. Sama farba jest dosyć matowa więc dobrze kładzie się na nia proszek miga z pędzelka, na to utrwalacz, także miga co by nie zeszło pod paluchami. Efekty rozjaśnień to mniej czarnej farby i proszek przecierki rantów to proszek.