Skocz do zawartości

F-117 1:48 Hobbycraft


p_bladek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po długiej nieobecności. Jak niektórzy zapewne wiedzą urodziła mi się córa więc czasu na dłubanie mniej, ale narzedzi nie chowam. Dłubię jak mam czas.

Wrzucam do "zniszczenia" model starusieńkiej firmy Hobbycraft. Jest to Baza z moimi przeróbkami. Poprawiłem stateczniki Pionowe (były w jednej bryle), klapy, oświetlenie, całą kabine, nawierciłem i podniszczyłem przednie wloty które bardzo często były wymieniane z uwagi na kolizje z ..........

Macie pastwcie się

 

DSC_6760%20mdash%20kopia_zpsal8udijh.jpg

 

DSC_6765_zpsd3moltff.jpg

 

DSC_6763_zpskik0j8po.jpg

 

DSC_6761_zps2sqgc0th.jpg

 

DSC_6760_zps7xpiu1oy.jpg

 

DSC_6773_zpsdltathqc.jpg

 

DSC_6771_zpsmiaudadu.jpg

 

DSC_6768_zpsbhekha74.jpg

 

DSC_6767_zps4jrujmpw.jpg

 

DSC_6766_zpsq1xkar0b.jpg

 

Pozdrawiam.

Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, jaki piękny F-117.

Kapitalne malowanie, niby czarny, a jednak powierzchnia bardzo zróżnicowana.

Jeśli można to kilka pytań:

1. jak zrobiłeś te kratki na wysokości kabiny, wloty powietrza i nie tylko - to jakiś Eduard czy sam to zrobiłeś?

2. jak robiłeś te przetarcia na krawędziach płaszczyzn, to suchy pędzel czy jakoś to malowałeś?

3. możesz napisać coś więcej o samym malowani, jak uzyskałeś efekty rozjaśnień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, jaki piękny F-117.

Kapitalne malowanie, niby czarny, a jednak powierzchnia bardzo zróżnicowana.

Jeśli można to kilka pytań:

1. jak zrobiłeś te kratki na wysokości kabiny, wloty powietrza i nie tylko - to jakiś Eduard czy sam to zrobiłeś?

2. jak robiłeś te przetarcia na krawędziach płaszczyzn, to suchy pędzel czy jakoś to malowałeś?

3. możesz napisać coś więcej o samym malowani, jak uzyskałeś efekty rozjaśnień?

 

Kratki to jakieś pozostałości po blachach, wentylatory nad kabina robiłem ze styrenu. Cały model pomalowany surfacerem szarym i na to Lifecolor Nato Black. Sama farba jest dosyć matowa więc dobrze kładzie się na nia proszek miga z pędzelka, na to utrwalacz, także miga co by nie zeszło pod paluchami. Efekty rozjaśnień to mniej czarnej farby i proszek przecierki rantów to proszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.