Skocz do zawartości

M2A0 (?) Bradley IFV 1/35 Academy


Piecu_KP

Rekomendowane odpowiedzi

Bazyl- rozjaśnień nie będzie ani innej tzw modulacji kolorów.

Makinen - użyłem tego specyfiku:

http://www.affinitymodels.co.uk/p128606/VALLEJO-MODEL-WASH-%22DESERT-DUST%22-FOR-LIGHT-and-DARK-ARMOUR-%2376-522/b0-4802-4802

Ale poprawię jeszcze brązem van dyke, bo faktycznie w ogóle nie widać jakiegokolwiek efektu po tym mazidle od vallejo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawione. Fotki cyknę prawdopodbnie jutro albo pojutrze. Teraz położyłem sido na pancerzu i wieży więc niech sobie schnie na spokonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czcigodni! Wybaczcie za tą zwłokę ale po prostu nie miałem weny na robienie fotek. Model podłubałem (prawie na ukończeniu. Pozostały jeszcze anteny do wklejenia.) i wyszedł taki oto stworek. Pierwszy raz w swojej karierze pobawiłem się pigmentami i jestem zachwycony jakie efekty można uzyskać np na gąsienicach. Chciałem troszkę mocniej Bradleya przykurzyć ale nie do końca mi to wyszło. Niestety zostanie tak jak jest, gdyż nie mam pomysłu co mogę z tym zrobić. Oto kilka fotek przed końcem warsztatu.

 

DSC01497.JPG

 

DSC01499.JPG

 

DSC01506.JPG

 

DSC01507.JPG

 

I tak wiem, kalkomanie to kpina ale takie miałem w zestawie i takie mi się nawet podobają chociaż do oryginału to się nijak nie ma.

 

DSC01514.JPG

 

DSC01518.JPG

 

DSC01519.JPG

 

DSC01521.JPG

 

DSC01523.JPG

 

DSC01526.JPG

 

DSC01527.JPG

 

DSC01528.JPG

 

DSC01529.JPG

 

DSC01530.JPG

 

DSC01531.JPG

 

DSC01534.JPG

 

DSC01536.JPG

 

DSC01537.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wash nie tegez, zwłaszcza tylna płyta Za słabo wytarty i nawet za bardzo za brud i zacieki nie może robić... Dasz radę to jeszcze poprawić? Może stonuj kurzeniem, teraz za bardzo się to wybija. Przy okazji zniknie trochę druga rzecz, która niekorzystnie się odznacza - tylne fragmenty na bocznych pancerzach, widać wyraźnie, gdzie podziałałeś pigmentami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te boczne pancerze chciałem delikatnie przykurzyć ale nie wyszło to kompletnie. Tylna płyta będzie otwarta także nie będzie kompletnie widoczna. A z washem miałem problem, bo dalej widać jak się rozpływał przy kładzeniu. Dobrze to widać pod światło jak się spojrzy. Na pewno spróbuję coś z tym zrobić ale muszę znaleźć sposób jak sprawić aby ten kurz był taki bardzo delikatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.