Skocz do zawartości

Diorama 1/35 Bitwa o Stalingrad 1942


Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no i figurki są firma Dragon skala 1/35 oczywiście

tak jak regulamin nakazuje pokazuje wam in-box'y

Najpierw pudełko

790f48a4ed271e96.jpg

i tutaj najważniejsze

0748859e17e5432b.jpg

wyposażenie

03440083d90e9d74.jpg

i to wzystko niedługo relacja z pracy nad figurkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to są fotki z ostatnich dni pracy na figurkami odrazu przepraszam za jakość fotek

a oto słynna 4

9558396bfe17a538.jpg

przy czołgu

80d061c3bec36761.jpg

na czołgu

10a899c5d608b73f.jpg

i to wszystko

powiem wam ze bez szpachli się nei obejdzie nie pokazałem wam fotek z bliska bo wychodziły tragicznie

i mam takie wrazenie ze figurki są z deczka zamałe co do czołgu Uwagi i rady mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy czołgu
na czołgu
są z deczka zamałe co do czołgu

A co do wielkości figur to chyba nie są zbyt małe. Bo raczej Emil nie był małą maszyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

po krótkiej przerwie wrzucam foty z prac nad figurkami

Od razu przepraszam za słabąjakość fotek nie wiem co ja mam z tym aparatem

fa3236f20c6baa07.jpg

 

88c386247f11ef73.jpg

 

4502ed1d07a3e93f.jpg

 

0007dcc892cb7956.jpg

 

246e512211209eca.jpg

 

4918b82d0bccbc57.jpg

No i to na tyle zostały mi jeszcze tylko bronie i bęzie wszystko potem diorama i koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to twój aparat robi zdjęcia naprawdę ogromne a punkt ostrości jest nieco dalej , więc nie bój się robić fotek z większej odległości tak by ostrość padała na twoje figury, potem by wystarczyło figury wykadrować. Co do figur, z tego co widzę to je dziwacznie pobrudziłeś- brzydko to wygląda. Co do rozmieszczenia sprzętu albo chociaż ich kolorów, też nie wygląda to za ciekawie :( .

No i to na tyle zostały mi jeszcze tylko bronie

Wyraz broń jest nie policzalna, więc nie ma takiego słowa jak "bronie" .

 

Sorry, że się tak uczepiłem, no ale czasem trzeba.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu przepraszam za słabąjakość fotek nie wiem co ja mam z tym aparatem
Szczerze mówiąc, mój przedmówca ma rację - widać głównie trunki, na które ustawiła się ostrość aparatu. Jeśli posiadasz tryb makro, to włącz go, wtedy aparat będzie ogniskował się na obiekty najbliższe obiektywowi. Jeśli natomiast masz już włączone makro i nadal jest taki efekt lub nie posiadasz trybu makro, to rób zdjęcia z większej odległości i w najwyższej rozdzielczości. Potem mała obróbka - wytnij środek - i go zaprezentuj. To tak po krótce; jeśli jest to niezrozumiałe, to mogę zrobić mini-tutorial.

 

Pozdrawiam

 

EDIT:PS: No to mnie kolejny przedmówca ubiegł...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że się tak uczepiłem, no ale czasem trzeba.

Pozdrawiam

nie mam ci tego za złe myślę że to co napisałeś w poście da się poprawić

 

 

zczerze mówiąc, mój przedmówca ma rację - widać głównie trunki, na które ustawiła się ostrość aparatu. Jeśli posiadasz tryb makro, to włączobio, wtedy aparat będzie ogniskował się na obiekty najbliższe obiektywowi. Jeśli natomiast masz już włączone makro i nadal jest taki efekt lub nie posiadasz trybu makro, to rób zdjęcia z większej odległości i w najwyższej rozdzielczości. Potem mała obróbka - wytnij środek - i go zaprezentuj. To tak po krótce; jeśli jest to niezrozumiałe, to mogę zrobić mini-tutorial.

Dzięki Kermit za pomoc napewno sprawdze czy cos takiego posiadam w najbliższym czasie postaram się poprawić to i owow jeszcze raz dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.