Skocz do zawartości

Messerschmitt Bf 109 E-4/7 "Jabo" - Hasegawa 1:48


Desaxe

Rekomendowane odpowiedzi

Oto kolejny z serii moich modeli pokazanych w locie tak jak poprzedni Mustang III (bedzie ich łącznie w takim wyeksponowaniu 3-4 samoloty). Model urzekł mnie tą "pszczołą" na ryjku i choć nie jestem fanem Luftwaffe to uznałem, że "109-tka" i "foka" to obowiązkowe modele w kolekcji i jakoś zniosę tych dwóch niemiaszków na półce między Aliantami

 

Robiony "z pudła", relaksacyjnie i bez bajerów, które zostawiam na modele stojące na ziemi i pootwierane. Fajnym dodatkiem do tej odnowionej edycji modelu są blaszki (płyta pancerna, chłodnice). Podstawka z latających modeli do Warhammera 40000

 

Podziękowania wielkie dla forumowego kolegi Marka D za figurki pilotów do mojej kolekcji "lecących" maszyn, Hasegawa ich nie daje

 

Znawców Messerów proszę o niski wymiar kary

 

IMG_1537_zpsgnjf6nyk.jpg

 

IMG_1551_zps8ucmlqsf.jpg

 

IMG_1535_zpsyxgefxkt.jpg

 

IMG_1528_zpsamalgqlx.jpg

 

IMG_1532_zpsadysttxy.jpg

 

IMG_1545_zpsjkwik2lh.jpg

 

IMG_1548_zps3rjhnpk1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gut szerszeń. Podoba się.

 

Mój leży w pudle i czeka na malowanie plamek. Pomimo zastosowania wspomagaczy nie czuję ducha tych łatek.

Wybrałem też trochę inną wersję kolorów. Podobno tu wszystko jest możliwe.

Taki jak Twój chętnie postawił bym w mojej gablotce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ładnie Ciekawa seria się szykuje. Co do modelu to uważam że wykonany bardzo dobrze. Jeszcze można dodać tabliczkę informacyjną na podstawce.

Przy innych projektach pomyśl czy nie zrobić większej podstawki i nie dać na niej jakiegoś pojazdu lub samolotu w skali 1:144 lub większej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się malowanie...

Może jeszcze fotki na tle nieba...?

 

Mówisz - masz, wyszedłem na balkon i cyk (nie bawiłem się zbytnio z oświetleniem, postaram się bardziej przy kolejnym modelu i większej ilości czasu)

 

IMG_1558_zpslgm1vipv.jpg

 

IMG_1553_zps7zvf9a55.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To brudzenie na spodzie wyszło chyba trochę niechlujnie, zwłaszcza jak na skalę. Ale poza tym piękny. <3

Dzięki Co do brudzenia spodu to faktycznie przez ustawienie go na podstawce w locie nieco po macoszemu do tego podszedłem, obiecuję poprawę w kolejnym modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny Emil. zdjęcia na tle nieba też fajne.

_________________________________________________________________________________________

Na warsztacie:

MiG-21 MF - R.V. Aircraft 1/72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.