Skocz do zawartości

TANIEC NA LODZIE 1944 1/35


pedzelek

Rekomendowane odpowiedzi

Na most zamówiłem cienką żyłkę przezroczystą z niej zrobię sople lodu pod most.

Aktualnie skupiłem się na wódce. Ale nie żebym sam pił. Z moim problemem podzielę się z wami

 

-"Nie wiem jaką etykietę wydrukować i umieścić na wódce którą pił zamarznięty Niemiec. Inne etykiety mile widziane. Ale koniecznie z napisem "WÓDKA, WODKA"

 

3f868ba1f286c47b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W sowieckiej rosji? Etykietki? Kolorowe? W czasie wojny? Nie sadze... Biala butelka, siwy, metny samogon w srodku. Moze byc nie dopity...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na most zamówiłem cienką żyłkę przezroczystą z niej zrobię sople lodu pod most.

Lepiej popróbuj z przeźroczystą ramką wyciąganą na gorąco. W moim kurczaku też chciałem robić sople z żyłki ale zrezygnowałem. Sople to jednak (jakieś tam) nacieknięte stożki, a żyłka prosta po całości - nawet w małej skali będzie widać różnicę. Różne grubości bez trudu także uzyskasz. Przemyśl to, bo efekt będzie lepszy.

Co do butelki, zwykła biała "siwucha", bez oznaczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak to bez etykiety.

Chciałem żeby było ciekawiej.

 

Sople lodu.

Nie napisałem ,że na żyłkę Vallejo Water Texture bo dla mnie to oczywiste. Efekt rewelacyjny. We wczesniejszej mojej dioramie zimowej można było oglądać sople lodu z żyłki i roztopionej przezroczystej świecy. Tym razem wykonam z WAter Texture. Wg. mnie trochę lepiej to wygląda. Sople wówczas są w pełni przezroczyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi że i bez etykietki wygląda powalająco. Dwa grzyby w barszczu, z czego jeden "bezwstydny" to za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diorama przyśpiesza z każdym dniem!

 

Z zamarzniętego Niemca zmieniam status na "pianego śpiącego".

Dlatego ,że nie mogłem znaleźć nigdzie informacji czy przy minus 5 do 10 stopniach w nocy człowiek ubrany ciepło byłby w stanie zamarznąć.

Butelka albo butelki wódeczki w produkcji.

Co do przykrycia to nie piszę celowo ,że to "koc" może być cokolwiek innego.

 

2cb2890e1951ae8a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopie... Przez sekundę się zastanawiałem gdzie zrobiłeś zdjecie w 1:1 czegoś podobnego do twojej dioramy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pędzelku, mała pierdółka do poprawy: ułożenie stóp - człowiek siedzący, któremu nogi zwisają/dyndają będzie miał inaczej ułożone stopy - ta figurka powinna opierać się nogami o coś, nawet ma lekko uniesione czubki butów z palcami jak by coś przydeptywała..

 

Też to zauważyłem. Nie chciałbym go umieszczać w innym miejscu. Lub stopy poprawiać. Znowu szpachlować malowanie butów itd. już nie mam ochoty.

A mógł się obudzić bo usłyszał hałasy. I nogi mu zdrętwiały i zaczął stopami ruszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima, w okresie ktory robisz i miejscu, ktore odtwrzasz byla wyjatkowo ciezka. Jednak calosc straci swoj urok jezeli pokryjesz wszystko zaspami sniegu. Wedlug mnie dodaj troche ale naprawde z umiarem. Moze pomysl o wiekszych skupiskach w zakamarkach tak jaby powstaly na skutek silnego wiatru na otwartej przestrzeni. Snieg wtedy grimadzi sie we wszelkich zaglebieniach zas na plaskim zwyczajnie go brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima, w okresie ktory robisz i miejscu, ktore odtwrzasz byla wyjatkowo ciezka.

Jakoś nie znalazłem w wątku informacji o miejscu i czasie który kolega odtwarza ale zgadzam się że scenka z mniejszą ilością śniegu wygląda lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze Ty nie wiesz nie oznacza ze inni nie wiedza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest ,że 7urgen zna lokalizację. Ale to niech na razie zostanie miedzy mną ,a 7urgen. Cały czas szlifujemy szczegóły.

 

A wielkość śniegu nie odzwierciedla klimatu pogody.

A głównie w lesie. Tam ze śniegiem jest naprawdę różnie. Jeszcze późną wiosną można spotkać śnieg.

Chodzi mi tylko o atrakcyjność dioramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, od dzisiaj privy do 7urgena tylko za zgoda i uprzednim ocezurowaniu przez Pana Hivisa. Mysle ze koledzy ktorzy maja tez ze mna kontakt telefoniczny, nie powinni wiecej na to liczyc... Ja se naprawde odpuszcze to forum, juz niedlugo. Sorki Pedzelek za of topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, od dzisiaj privy do 7urgena tylko za zgoda i uprzednim ocezurowaniu przez Pana Hivisa. Mysle ze koledzy ktorzy maja tez ze mna kontakt telefoniczny, nie powinni wiecej na to liczyc... Ja se naprawde odpuszcze to forum, juz niedlugo. Sorki Pedzelek za of topic.

A co Pan taki przewrażliwiony ?

Ja się tylko odniosłem do Twego "żarciku":

To ze Ty nie wiesz nie oznacza ze inni nie wiedza...

A Pan teraz fochy

Kolega pedzelek już wyjaśnił, że sobie jeszcze "szlifujecie" i git.

Koniec oftopa - znikam z tematu, czekam na finał tej naprawdę ciekawej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej wypowiedzi było to a nie to lub to

 

A że może trochę za nerwowo... Być może, efekt napietego dnia. Przepraszam, jeżeli uraziłem. Wracamy do tematu, drogi gospodarzu, już nie zaśmiecamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pędzelku, mała pierdółka do poprawy: ułożenie stóp - człowiek siedzący, któremu nogi zwisają/dyndają będzie miał inaczej ułożone stopy - ta figurka powinna opierać się nogami o coś, nawet ma lekko uniesione czubki butów z palcami jak by coś przydeptywała..

 

Też to zauważyłem. Nie chciałbym go umieszczać w innym miejscu. Lub stopy poprawiać. Znowu szpachlować malowanie butów itd. już nie mam ochoty.

A mógł się obudzić bo usłyszał hałasy. I nogi mu zdrętwiały i zaczął stopami ruszać.

 

I jak?

3463d118a9d55abc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wybrnąłeś. Spryciaż... Jakieś ptaki? Kury może...? Wygląda rewelacyjnie. Kończ to chłopie bo masz wszystkie dane, tylko wpisać wynik po znaku równości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kura rasta jest czy raczej chodzi o "tęczę"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.