Skocz do zawartości

TANIEC NA LODZIE 1944 1/35


pedzelek

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś moim guru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mnie najmniej podoba się butelka, wygląda jak z plastiku. Zrobiłbym z grubszej ramki przeźroczystej, nawierconej, ewentualnie jakąś farbką transparentna pomalowanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najmniej podoba się butelka, wygląda jak z plastiku. Zrobiłbym z grubszej ramki przeźroczystej, nawierconej, ewentualnie jakąś farbką transparentna pomalowanej.

 

To może zapytajmy się autora co chciał pokazać tą butelką. W trakcie warsztatu było o przeźroczystej. jak zobaczyłem to co jest obecnie to pomyślałem "rewelacyjny pomysł". Dlaczego? Ano bo były kiedys butelki kamionkowe i porcelitowe. I tak właśnie to odebrałem, zwłaszca w połaczeniu z korkiem. Więc oficjalne pytanie do autora- co chciałeś pokazać w kwestii tej burtelki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie dioramki jest super. Bardzo mi się podoba. Ale mam małe zastrzeżenie do kierowcy motocykla - zrobiłeś z niego zwykłego szeregowca. Nie wydaje mi się, by tacy dostawali taki sprzęt. Sugerowałbym zrobić z niego kaprala lub sierżanta.

Sierzant to jednak stanowczo za duzo. A teraz pytanie - po czym wnosisz ze to nie kapral? Kapral nosil szewrony i nie mial nic na naramiennikach bo w armi niemieckiej nalezal do korpusu szeregowych. Szewrony noszono na bluzie. Na kurtkach maskujacych i np. motocyklowych, jak tutaj, juz nie naszywano. Ergo, to moze byc fliger, gefreiter lub obergefreiter.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plutonowy moge sie zgodzic. Ale jak wezmiesz zdjecia archiwalne zolnierzy- kierowcow z ich pojazdamy to z reguly sztyfty sa. Nie mowie o feldgendarmerie. Jestem w dosc niezrecznej sytuacji bo nie chce zdradzic pewnych faktow ktore znam a z drugiej strony je znajac.moglbym podjac dyskusje. Napisze tak- sa pewne racje ze wygladaja tak jak wygladaja i sa tym czym sa. Reszta niech bedzie niespodzianka ktora mam nadzieje zrobi wrazenie w momencie otwarcia galerii gdy sie juz pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... Jakims cudem stalem sie PR autora. Nie bardzo mi lezy ta rola wiec chyba sie zamkne.g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butelki mam żywiczne. Nie mam przezroczystych dlatego są malowane (biała+still water)

 

-ktoś pisał czy ten z mostu to śpi czy jest zamarznięty:

W głowie można pisać różne scenariusze. Akurat na to pytanie nie ma konkretnej odpowiedzi.

Czasami wyjdzie mi coś w taki sposób ,że scenariuszy może być kilka.

wg. mnie na pewno jest piany

 

-co do śladów od koła to faktycznie nie pomyślałem. Poprawię.

 

-Dlaczego Niemcy mają takie uniformy ,a nie inne?:

Będzie można się dowiedzieć o tym w galerii końcowej.

 

Jeszcze jeden dylemacik:

Ustawienie figury z tyłu.

nr.1 jest bardziej wysunięta w głąb przez co diorama staję się bardziej przestrzenna. Wizualnie zdecydowanie lepiej to wygląda (dobrze tego nie widać na zdjęciach)

Wadą jest ręka luźna pokazana na 3fotce.

 

fa9e12e84ebff18e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja, jak wiesz, tez 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.