Jump to content
mandrivecs

F-15 Eagle 1/144 Academy

Recommended Posts

Galeria Konkurs Zima 2015

Model zakwalifikowany do:

Klasa 1 - Samoloty i śmigłowce

Specjalna 1 - Najlepsza relacja z prac warsztatowych

Specjalna 3 - Najlepsza interpretacja tematu konkursowego

Warsztat TUTAJ

Galeria mojego pierwszego samolotu. Malowany w całości pędzlem, pocieniowany suchymi pastelami. Docelowo model dostał jeszcze panele podwieszeń z osprzętem z zestawu revella, ale to ze względu na naglący czas już poza konkursem.

37669710261_23d36246dc_b.jpg

23816614228_08a241705c_b.jpg

36998863573_bf390d8ba5_b.jpg

37669779111_5bfaf817f0_b.jpg

23816613938_9e9f691f9f_b.jpg

36998863583_de72369c61_b.jpg

36998863183_655aa204e8_b.jpg

23816613728_bf84e92021_b.jpg

37669778891_fecd10d5f4_b.jpg

36998862763_d8e41dbd8a_b.jpg

36959316594_258de15d51_b.jpg

Zapraszam do komentowania i głosowania!

Edited by Guest

Głosowanie rozpocznie się od godzin rannych w dniu 21 grudnia 2015 i potrwa do 31 grudnia do godziny 23.59

Galeria będzie zamknięta aż do czasu zakończenia głosowania.

Pozdrawiam

Admin

Zapraszamy do oceny modelu. Więcej informacji TUTAJ

Pozdrawiam

Admin

Oficjalne wyniki konkursu ZIMA 2015

Miejsce: 16

Punkty: 944

Gratulujemy serdecznie!!!!

Statystyka:

036_F15.jpg

Też mnie to dziwi, bo to nie jest zły model.

No ale w końcu ktoś musiał, więc padło na Ciebie.

Ale nie martw się, orzełek jest naprawdę ładny.

Hmmm - no ja myślę, że model był ok. Bez jakiś rewelacji - po prostu solidne modelarstwo. To, że akurat tak się złożyło, że dotarłeś do mety ostatni nie znaczy, że jest w tym jakaś ujma - konkurencja była silna. Wybrałeś mikro skalę - na niej niewiele w założeniach widać. Model zdaje się jest bez kabiny i dosyć oszczędny w uzbrojenie etc. Pamiętaj, że oceniamy po tym co widać - wyciągnij wnioski i następny wybierz model bardziej skomplikowany, którym być może będzie łatwiej konkurować.

pozdrawiam

Christian

P.S.

Większość ocen masz w okolicach 3, więc zakładając że ocena 1 to dno a 5 to modelarstwo najwyższej próby, zrobiłeś na prawdę solidny model!

wiedziałem, że szału nie będzie, ale czemu ostatnie miejsce

Po pierwsze ktoś musi być ostatni, a tym razem przypadkiem padło na Ciebie. Przypadkiem bo przegrana o 1 pkt, gdy tych punktów jest kilkaset to w gruncie rzeczy żadna różnica.

Druga sprawa zestaw wyjściowy wybrałeś mało imponujący. I nie chodzi o nikczemną skalę, bo w 1/144 powstają bardzo udane modele (patrz konkursowe F-104 czy F-14), ale prosty, wręcz prymitywny model w wydaniu Academy. Sam z resztą to stwierdziłeś po otwarciu F-15E Revella. I tak sporo się napracowałeś doprowadzając go do jako takiego wyglądu, a szału nadal nie ma.

Tak więc nie bierz werdyktu tak bardzo osobiście do siebie. Pomyśl, że z tym modelem nabrałeś doświadczenia w nowej tematyce, więc teraz weź na warsztat revellowskiego Orła i pokaż co potrafisz zrobić, gdy masz do tego warunki.

Nie jest źle, co prawda nie widzę tych poprawek względem tego co było w poprzedniej galerii, ale ten model i tak mi się już wtedy podobał.

Mam pytanie - galeria konkursowa zostaje w tym dziale, czy zostanie przeniesiona przez Admina do ogólnego działu Lotnictwo / Galeria..?

Myślę, że galerie zostaną tutaj. Tak aby była możliwość zerknięcia do archiwum konkursowego.

pozdrawiam

Admin