Jump to content

net_sailor

Members
 • Content Count

  996
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

net_sailor last won the day on June 12 2019

net_sailor had the most liked content!

Community Reputation

34 Excellent

Personal Information

 • Location
  Elbląg
 • Interests
  lotnictwo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Toteż nie sugeruję wypłowień a imitację brudu. Nie tylko od rąk mechaników, ale zdarzają się całkiem solidne wypływki olejów na spodzie a dolna powierzchnia usterzenia poziomego potraf być bardzo mocno okopcona spalinami.
 2. Byłem ostatnio w Dęblinie i Bieliki (a dali nam 4 do obejrzenia) są już zauważalnie brudnawe. Jeszcze nie jest to poziom naszych F-16, ale zdecydowanie ślady zużycia już się pojawiły.
 3. A kto powiedział, że Polacy na nim latają? To próby fabryczne w Czechach przed dostawą. To chyba normalne, że w międzyczasie jakieś znaki samolot nosić musi.
 4. No to mi się nie przyda. Szukam 1:48 😞
 5. A uzbrojenie francuskie i brytyjskie do powojennych odrzutowców? Znajdzie się coś? Wezmę wszystko jak leci!
 6. Wśród gadżetów NBP odnalazłem okolicznościowy bilon o wysokim nominale (5zł). Tak że pod tym względem naprawdę nie można narzekać! #OpłaciłoSię
 7. Zwijanie tej lufy z zestawowej blachy to męczarnia. Otwory perforacji rozciągają się każdy inaczej. Ja postanowiłem oszukać system i zakupiłem sobie toczone lufy Mastera. Jest taki zestaw Master AM-72-123 przeznaczonego dla samolotu Curtiss P-40 B/C Tomahawk II (koniecznie wersji brytyjskiej, bo wariant amerykański ma inny typ perforacji luf). Podebrałem stamtąd właśnie perforowane lufy i okrągły słupek celownika z muszką.
 8. Link do wspomnianego przez Marudka filmiku.
 9. A mógłbyś z grubsza wymienić co jest nie tak? Chodzi o ratownika czy szaraka?
 10. Polecam kontakt z https://modelwork.pl/profile/497-tytus/ Udało mi się zakupić sprawnie i za rozsądną cenę.
 11. Oczywiście zrobisz jak uważasz.
 12. Zastanów się dobrze czy ich potrzebujesz. Obecnie produkowane F-35 nie mają tych ekstra wyraźnych paneli RAM. Teraz są koloru reszty i prawie ich nie widać.
 13. Szkoda, że nie ma ujęć z drugiej strony, bo bym się pokusił o taki model na pohybel weatheringowi! Drugie zdjęcie ukazujące zaawansowane techniki malarskie pt. "Kupimy szpraja i będziemy malować!"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.