Skocz do zawartości

HUNTING !!!


Spawacz

Rekomendowane odpowiedzi

jak na pore zimowa to zbyt intensywna zielen trawy.

Drzewa sa ochydne to wywal je lepiej.

Błota mam nadziej ,że jeszcze nie skończyłeś.... Jakbyś chciał to mam ciekawy artykuł jak zrobić błotko.

Budynek też do poprawki.

Trochę zbyt symplistyczna diorama.

Brakuje kombinacji. Trochę kreatywności.....

....i będzie naprawdę lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oczywiście że jeszcze nie ukończona kolorystyka , trawa będzie podeschnięta naniose farbę aerografem .....co do drzewek tak sie własnei obawiałem , może wykonać je z miedzianych drucików co myślicie ?

 

Błotka raczej nie będzie postaram się po nałożeniu dużej ilości śniegu uzyskać dobrze zmrożona ziemie i zamarznięte kałużę ale jeszcze zobaczymy. Ale poproszę artykuł

Co do budynku pobawię się teraz trochę aero i pędzlem dokładniejsze rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Troszkę więcej czasu wiec zabrałem się za reanimacje pojazdu ( który kleiłem kiedyś jak byłem mały ) greyhound będzie przecięty w połowie bo na winietkę całość sie nei zmieści a specyficzny zamysł mam;p. Pokazuje model w połowie pracy....zostało brudzenie może jeszcze jakieś bambetle trochę zacieków i 50tka owinięta szmata na koniec śnieg Co myślicie o moim wykonaniu.....aha będzie to moja druga makieta i 2 pojazd (odnowiony) od czasów małego dzieciaka

 

20160323_112355_zps40rcjxtk.jpg

 

20160323_112559_zpsmdrwkbei.jpg

 

20160323_120910_zpsrojoxiha.jpg

 

20160323_121004_zpsn9ly2ecc.jpg

 

IMG_5691_zpsnhhg03he.jpg

 

IMG_5693_zpskqkfdz0e.jpg

 

IMG_5694_zps4hic4duy.jpg

 

IMG_5695_zps6pjp5nmf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojazd może być.

Ale pod warunkiem ,że osypiesz go śniegiem

Żartuję. A tak na serio to pojazd jest średni. Reanimacja starych pojazdów jest czasami nie warta. Sam się o tym przekonałem niedawno. Jedyny pozytyw to nauczyłem się kilku technik itp.

No i koniecznie przykurz koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście pojazd będzie miał dość dużo śniegu , chce go wykonać po dość obfitej śnieżycy. Zastanawiam się także w którym miejscu go przeciąć . Jest to dopiero połowa pracy więc napewno będzie błotko na kołach z jakiegoś miksa no i weżnę się za malowanie detali itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze bedzie za duzy do zarysu sytuacji ktora chce uzyskac...bedzie za blisko koleszki z panzerschreckiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Entenem. A weź no postaw na tej ramce model żebysmy zobaczyli jak to wyjdzie?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.