Skocz do zawartości

M923A1 "Big Foot" Italeri - 1:35


Stojkovic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No nie zdąże go zmalować i "zasrać" by wyglądał realistycznie :P

 

Może w Krakowie na straganach dopadnę jakieś bambetle ekstra lub figuranta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model bardzo mi się podoba,widać ile serca włożyłeś w budowę.Spróbuj zapełnić pakę kartonami,poszukaj żywicznych tobołków na Strykera (ja kiedyś na allegro upolowałem taki zestaw) To jeden z najładniejszych M923 jakie widziałem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to już norma

 

Póki nie kupię odpowiednich żarówek i sprzętu, to zawsze będzie to może z 10% widoczne na zdjęciach jaki model jest tak naprawdę...

 

Już zdjęcia do galerii u Tomka Hejmo robię, bo mieszka w miarę blisko i uprzejmie coś mi tam w fajnych warunkach pstryknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za to, e chciało wam się obejrzeć i coś w wątku jeszcze napisać.

 

Brakuje mu jeszcze ładunku na pace i lepszej podstawki.

 

Kupiłem na straganie plastikowe zapory drogowe i jakieś materace. Będzie obok tojtoja jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to zwykle u nas bywa pojawia się sporo klonów żywicznych znanych marek.

 

Ja ze straganu kupiłem taki zestaw. Jestem przeciwny kopiowaniu i swego rodzaju piractwu, ale jako element jedynie dopełniający pakę akceptuję takie rozwiązanie.

 

Chodzi o klon tego zestawu materacy

http://www.ebay.com/itm/Royal-Model-1-35-1-32-Bed-Mattresses-Resin-Diorama-and-Figure-Accessory-663-/111732581084

 

Na pakę powędruje też klon tych zapór

http://www.panzerfux.de/1-35-Modern-6ft-Plastic-Jersey-Barrier-Set-4-Pcs-DEF-Model-DM35005.htm?shop=panzerfux_e&SessionId=&a=article&ProdNr=DEF-DM35005&t=5903&c=14008&p=14008

 

Potrzebuję teraz jeszcze figurke pasującą na kierowcę stojącego obok pojazdu, lub siedzącego wewnątrz. Coś, ktoś może ma w szafie i mógłby sprzedać do tego projektu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję teraz jeszcze figurke pasującą na kierowcę stojącego obok pojazdu, lub siedzącego wewnątrz.

A co chcesz postawić obok bo nie doczytałem..

 

Teraz ja nie zrozumiałem przekazu. Figurkę obok M926 chcę postawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witajcie ponownie w warsztacie wielkiej stopy.

 

Toi-toi jeśli chodzi o wnętrze już w miarę ogarnięty

20160716_184904_zps3hhgmjjt.jpg

 

Pomysł na układ ładunku mam następujący:

20160716_191354_zpsp4xb0vd9.jpg

20160716_191415_zpspshq8spr.jpg

20160716_191428_zpsa4n4btga.jpg

20160716_191458_zps6pmfohcq.jpg

20160716_191623_zpsdklpmmbv.jpg

20160716_191640_zpsul49lau4.jpg

 

W zasadzie to już finisz powoli projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papieru są dwie rolki na ściance przyklejone (to ten element a'la daszek na 1 foto po lewej ręce jak by się na klopie usiadło).

 

Jest opcja, żeby na drzwiach od wewnątrz panienkę umieścić.

 

Trzeba by jakos pakę zabezpieczyć łańcuchem lub pasami bo normalnie wywrotka toi toia w realu to bolesna (śmierdząca) rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.