Skocz do zawartości

Chieftain mk10 "Ostatnia Parada w upalny dzień Czerwca"


raval74

Rekomendowane odpowiedzi

Klasa 2 - Pojazdy wojskowe

Specjalna 1 - Najlepsza interpretacja tematu konkursowego

Specjalna 2 - Najlepsza relacja z prac warsztatowych

 

 

W 1989 r. 18 Czerwca słynną ulicą Zachodnich Niemiec(RFN) Straße des 17 przejechała Parada Brytyjskich Chieftain-ów z okazji Dnia Sił Sojuszniczych,nikt nie spodziewał się że będzie to ostatnia Parada w RFN-ie,Jesienią 10 listopada 1989 roku mur Berliński padł i Niemcy zostały zjednoczone.

 

British_Chieftain_tanks_zpsqa0wm3bb.jpegodds%20and%20sods%202%20081_zpsbmnms7f4.jpg

 

Model będzie wykonany prosto z pudła,miniatura o skali 1:35 firmy TAKOM,malowanie takie jak na foto+podstaweczka

Zapraszam do warsztatu: na początek in-box

IMG_3665_zpsktshm0b4.jpgIMG_3666_zpsttns2ani.jpgIMG_3667_zpsirqzxliz.jpgIMG_3668_zpsnndtitno.jpgIMG_3669_zpsymzv5tif.jpgIMG_3672_zpszagnw4jo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam ten sam model na składzie. Co masz na myśli że sobie utrudniłeś malowanie? Tak swoją drogą to etap malowania interesuje mnie najbardziej, maskowanie itd.

I właśnie chodzi mi o maskowanie nie lubię, nie lubię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawym jak ze zdetalowaniem tego modelu. Mialem go kupic ale chyba poczekam na Menga.

Meng na pewno będzie lepiej zdetalowany, ale kupiłem go za śmieszne pieniądze dlatego mam co mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia z Takomem

Wiem wiem,klocki Lego ale troszkę utrudniłem sobie malowaniem

 

Składam Kraza od tej firmy. Myślałem, ze za takie pieniążki to będzie się składać jak klocki Lego. Jak się bardzo myliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia z Takomem

Wiem wiem,klocki Lego ale troszkę utrudniłem sobie malowaniem

 

Składam Kraza od tej firmy. Myślałem, ze za takie pieniążki to będzie się składać jak klocki Lego. Jak się bardzo myliłem.

Aha,ja właśnie zacząłem malować T-14 od TAKOMA i powiem Ci że zpasowanie było tak idealne że z czasem zaczęło mnie to irytować,dziwi mnie że z Krazem są problemy chyba go kupię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Układ jezdny spasowany,geometria idealna,tak jak pisałem klocki

 

IMG_3691_zpsymm18gnd.jpg

 

Chciałem zacząć kleić gąski ale niestety nie da się imprezować i składać model równocześnie coraz mniej widać cdn. jutro

 

IMG_3692_zps7olvc3ww.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha,ja właśnie zacząłem malować T-14 od TAKOMA i powiem Ci że zpasowanie było tak idealne że z czasem zaczęło mnie to irytować,dziwi mnie że z Krazem są problemy chyba go kupię

 

 

eee, wstrzymaj się. Polecam Ci zapoznać się z warsztatem najpierw: LINK

 

a tak swoją drogą, czy właśnie tak było z Armatką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Aha,ja właśnie zacząłem malować T-14 od TAKOMA i powiem Ci że zpasowanie było tak idealne że z czasem zaczęło mnie to irytować,dziwi mnie że z Krazem są problemy chyba go kupię

 

 

eee, wstrzymaj się. Polecam Ci zapoznać się z warsztatem najpierw: LINK

 

a tak swoją drogą, czy właśnie tak było z Armatką?

Z armatą najwięcej nerwówki miałem z gąskami ale po 2 godzinach sytuację opanowałem,teraz czeka na wathering a wygląda tak

kopia_zpslfp6iadw.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie zapowiadający się warsztat, będę zaglądał

Też miałem ochotę na ten model ale dowiedziałem się że ceny Takoma mają wkrótce spaść więc zaczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.