Skocz do zawartości

Chieftain mk10 "Ostatnia Parada w upalny dzień Czerwca"


raval74

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Powoli do przodu....

 

Jeśli to jest powoli to jak u Ciebie wygląda szybko ? :-)

Paweł, nie wiem jak wygląda u mnie szybko generalnie nie przepadam za składaniem ,za to uwielbiam dalsze etapy,teraz wyjeżdżam na 2 tyg. w delegację(miniatury jadą ze mną ) może uda mi się je skończyć i chciałbym ruszyć jeszcze z jednym modelem tym razem waloryzowanym,może się uda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zalogowałem się w hotelu i skończyłem zad Chefa,byłem też w Edece na szopingu i natknąłem się na gościa,który robił pokaz modeli latających rc (helikopterów) na płatach jednego z nich zauważyłem świetnie załamujące się światło,koleś nawijał po angielsku więc pogadałem z nim i dowiedziałem się że okleja te płaty folią holograficzną sprowadzaną gdzieś z Chin(jest delikatna jak folia alu do żywności) pogawędka zakończyła się podarunkiem 1mb tego wynalazku co oznacza miliony peryskopów,bardzo udany wypad na zakupy

IMG_3756_zpsiwv3dkfm.jpg

 

I folia

IMG_3752_zpsuaqbhpbg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tylko tyle śjakieś niemieckie przeziębienie mnie rozbiera będę też musiał pomyśleć o jakimś mobilnym pudle bezcieniowym

IMG_3769_zps5jwmtxce.jpg

 

Wyszukałem też niezły błąd ze strony takoma,spójrzcie na instrukcję malowania i na rzeczywisty stan wieży

reviewA%20Takom%20chieftain%20Mk10%20-%20%20IMG_5176_zpsfjlxv9zd.jpgTakom%20Chieftain%20MK%2010%20no%202028%20%209707bov39_zpsryjeuq3x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,przyszła kolej na blaszki(te z pudła) i drugi babol producenta dwa prawe grille czyli brak lustrzanego odbicia,fakt że w niczym to nie przeszkadza ale irytuje

 

IMG_3771_zps5xziwztf.jpg

 

I jeszcze chcę przedstawić mój podręczny zestaw do wykrawania i obróbki PE - skalpel chirurgiczny nr.15 świetny szczególnie do wycinania bardzo drobnych elementów,pilnik Tamiya gradacja 400 (nie trzeba chyba przedstawiać), trzy stopniowy pilnik do paznokci i podkładka,z której odkrycia jestem bardzo zadowolony no właśnie jak sądzicie co to jest?

 

IMG_3774_zps6amklqmb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekran od jakiegoś starego tableta

(panel lcd)Brawo,wygrałeś talon a tak poważnie to świetna podkładka nie za twarda nie za miękka,świetnie wycina się części z ramek(nie latają po całym pomieszczeniu jeśli zapomnimy przytrzymać) jeżeli macie jakiś stary tablet czy telefon lub telewizor 80" to nie wyrzucać do śmieci tylko wykorzystajcie w swoim warsztacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folia przetestowana,na peryskopach w Chiefie są wycieraczki dlatego przykleiłem ją od wewnętrznej strony,folia jest samoprzylepna więc nie trzeba używać kleju,co sądzicie o takim efekcie?

 

IMG_3797_zpsu4usliw4.jpgIMG_3796_zpskwzphawc.jpgIMG_3795_zpsbyigmm5w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe czy taka folia by była dobra ?

 

http://odjazdowenaklejki.pl/folie-do-auta/folia-holograficzna-bezbarwna-arkusz-30cm-50cm

 

Albo coś takiego

 

http://www.ehologramy.pl/PL-H16/folie-hotstampingowe.html

 

Znam parę osób z firm robiących szyldy i reklamy. Zapytam czy mają.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe czy taka folia by była dobra ?

 

http://odjazdowenaklejki.pl/folie-do-auta/folia-holograficzna-bezbarwna-arkusz-30cm-50cm

 

Albo coś takiego

 

http://www.ehologramy.pl/PL-H16/folie-hotstampingowe.html

 

Znam parę osób z firm robiących szyldy i reklamy. Zapytam czy mają.........

ważna jest grubość ta moja nadaje się nawet do 1:72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.