Skocz do zawartości

Szósty Festiwal modelarski Grudziądz


ozi35

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cześć wszystkim! IBG i klub modelarski "Siódemka" informują że jak co konkurs fundujemy puchary i model dla juniorów za najlepszy pojazd i dioramę w barwach wojska polskiego 1939-1945, a także model dla najmłodszego zawodnika. Pragnę powiadomić że na naszym stoisku będzie w sprzedaży nowy zapowiadany Rosomak, Chevrolet C-15 i czołg japoński. Pozdrawiam zapraszam na wystawę i zakupy Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Festiwal zaczynamy w piatek zwiedzaniem cytadeli od godz kolo 12 i mala wystawa modelarska sobata od godz 9 przyjmowaqnie modeli do 15 potem warsztaty Przemka Mrozka kolo godz 18 spotkanie integracyjne tam gdzie noclegi bursa szkolna ul Warszawska Niedziela wystawa do 13 30 kolo 14 uroczyste wyręczanie nagród

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Festiwal zaczynamy w piatek zwiedzaniem cytadeli od godz kolo 12 i mala wystawa modelarska sobata od godz 9 przyjmowaqnie modeli do 15 potem warsztaty Przemka Mrozka kolo godz 18 spotkanie integracyjne tam gdzie noclegi bursa szkolna ul Warszawska Niedziela wystawa do 13 30 kolo 14 uroczyste wyręczanie nagród

 

Dziękuję za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie przypominam o zgłoszeniach przez internet strona będzie działać do 9 listopada potem zamykamy a ze względów ze będę miał dwie panie w sekretariacie kto będzie zgłaszał model na miejscu to dopłaci 5 zł za każdego uczestnika żeby dla pań chociaż było na czekoladkę ponadto przypominam o zmianach w organizacji wszyscy uczestnicy co rezerwowali noclegi spia w bursie szkolnej na ul Warszawskiej ale spoko pokoiki 2 osobowe z łazieneczka a miejsce festiwalu tak jak 2 lata temu klub garnizonowy na ulicy 6 marca

zapraszam oczywiście już w piątek zwiedzanie cytadeli z przewodnikiem od godz 12

pozdrawiam

ozi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cześć.

Co do rejestracji elektronicznej... Skale nie są dostosowane do kartoniaków niestety... Zostaje mi zatem rejestracja na miejscu? Jak Panie fajne, to i piątkę zostawię, nie ma problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zgłoszenie, mam nadzieję że dojdzie. Mam małe zastrzeżenie co do formularza.

Modelarze kartonowi mają inne skale niż podane. Wpisałem skalę obok nazwy modelu, a że wymagane jest podanie skali narzuconej

przez organizatora konkursu [ wydaje mi sie że podane skale dotyczą tylko modeli plastikowych samolotów] wybrałem sobie na chybił trafił

bo inaczej by formularz nie został przyjęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.