Jump to content

jarrov

Members
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by jarrov

 1. Będę kibicował i się przyglądał. Też w najbliższym czasie mam zamiar popełnić Iskrę
 2. Ja robię to aerografem. Spróbuj zrobić tak: ściągnij ten kapturek z przodu pistoletu by wystawała sama iglica. Następnie dodaj bardziej niż zwykle rozcieńczoną farbkę i popracuj nad ciśnieniem, im niższe tym lepiej. Ale najpierw poćwicz na jaiejś kartce papieru bo jak zaczniesz od początku na modelu to faktycznie może wyjść kaszana, z czasem będzie wychodzić. Trening czyni mistrzem.
 3. Kibicuję Twojemu kolejnemu projektowi, i podziwiam ten spokój w głosie Lecz by nie było za słodko to mam dwie uwagi - pierwsza, o której wiesz, chodzi tu o malowanie wnętrza Pactrą. Farba zbyt rozcieńczona, może spróbój najpierw gdzieś na boku psiknąć kontrolnie, bo w przyszłości jak tak rozcieńczoną farbę naniesiesz na zewnętrzną część kadłuba, to będzie trzeba wszystko poprawiać, a szkoda poświęconego czasu. Pomyśl nad tym by przesiąść się na farby japońskich producentów. - druga, używaj częściej cieńkiego kleju, głównie przy sklejaniu kadłuba, skrzydeł etc., unikniesz szlifowania, szpachlowania a zyskasz na czasie. Pozdrawiam i trzymam kciuki.
 4. Spokojnie panowie, jest jeszcze przecież Inowrocław
 5. Pytanie odnośnie noclegu: jaki koszt za osobodobę? oraz do kiedy i gdzie można zgłosić chęć spędzenia nocy lub dwóch w bursie?
 6. A położyłeś może błyszczący lakier pod kalki??? Powinno pomóc.
 7. Bardzo fajna relacja, zamierzam z niej skorzystać przy najbliższej okazji
 8. Sprawdź okolice tylnego koła, powinien to być element zawieszenia. Przynajmniej mi się tak wydaje.
 9. Model ładny, lecz coś mi nie pasuje przy ramkach od okien. Wyglądają jakby były pomalowane pędzlem, przynajmniej na fotkach tak się prezentuje, możliwe, że na żywo wygląda to lepiej.
 10. Jestem zainteresowany, daj znać za ile
 11. Witam brać modelarską. Zwracam się do Was z gorącą prośbą. Mianowicie chodzi mi o przednią część owiewki do Hellcata od Eduarda w skali 1/48. W zestawie są dwie, a ja ciamajda jedną zepsułem a drugą, zresztą nie ważne. W każdym razie zostałem bez w/w owiewki. W związku z tym mam prośbę, czy ktoś z kolegów,który zbudował już Hellcata F6F - 3 i ma zbędną poszukiwaną przeze mnie część i mógłby ją odstąpić, prosiłbym o kontakt. Pozdrawiam Jarek
 12. Nie znam się na okrętach, ale uwielbiam Gdynię. Niezłe rzeczy się dzieją w tym warsztacie . Kibicuję serdecznie!!!
 13. Też właśnie dziergam tą "wiedźmę" w wersji F3 od Edka, ale moja będzie w barwach brytyjskich. Niektórzy powiedzą , że to profanacja, ale ja już tak postanowiłem.
 14. Można wiedzieć czy wyniki festiwalu będą podane na forum i jeśli tak to kiedy?
 15. Kiedy i czy w ogóle można się spodziewać listy nagrodzonych modeli?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.