Skocz do zawartości

Jagdpanzer IV L/48 Dragon 1:72


Matthew

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie robiłem czegoś takiego i nawet nie wiem jak się za to zabrać Zresztą wolę nie cudować w tej skali bo jest ona tylko chwilowym odbiegiem od 1/35, ale w sumie mogę spróbować, rozumiem że biorę puszkę po browarze, prostuje ją jakoś i wycinam? Możecie mnie oświecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie robiłem czegoś takiego i nawet nie wiem jak się za to zabrać Zresztą wolę nie cudować w tej skali bo jest ona tylko chwilowym odbiegiem od 1/35, ale w sumie mogę spróbować, rozumiem że biorę puszkę po browarze, prostuje ją jakoś i wycinam? Możecie mnie oświecić?

 

Dokladnie tak - potem odrysuj sobie te płyty(przymierz do planów lub do tych które masz i wytnij tak ja trzeba - z 10 minut roboty - tniesz normalnymi nożyczkami. bedziesz mógł je powyginać jak chcesz - bedzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc kolejna porcja zdjęć Chciałem pocieniować a wyszło jak wyszło. Co do schurzena to jednego planuję założyć całego a z drugiej strony tylko kilka płyt. Jutro będę jechał go na zielono i pobawię się z kółkami. Koniec gadania, oto fotki:

8eleyj5.jpg

7y2hp36.jpg

73kkk6f.jpg

7wu1vv5.jpg

7xui0aw.jpg

6jecv45.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no malowanie całkiem niezłe. Znam ból cieniowania w tej skali, ale Twój model prezentuje się naprawdę ładnie! I proponowałbym też tak skromnie lekko go jeszcze rozjaśnić nieco jaśniejszym bazowym tu i ówdzie.

Czekam na kolejną porcje zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie Ci idzie, zwłaszcza, że to odskocznia od 1:35. Sam tak raz miałem i dobrze, że model miał być dla kumpla - zresztą to i tak zapalniczka była Chciałem tylko przypomnieć, że schürzeny łatwo się nie wyginały, w końcu to była solidna blacha o grubości od 5 do 8mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poczyniłem widoczne postępy, kamo mi chyba nie wyszło za bardzo , no ale cóż, oto fotki:

6yevbtd.jpg

7y669ut.jpg

72actjb.jpg

6xg7mae.jpg

8fw6x07.jpg

6jxmd52.jpg

86519bc.jpg

No fajnie, już się nawet cieszyłem a tu jak zwykle ZONK :

72956yh.jpg

No cóż po lekkim załamaniu się podjąłem próbę wyjścia z opresji:

81z77k4.jpg

85ojz0i.jpg

Jak na złość nie mogę/łem znaleźć tamtej lufy urwanej, szczęście w nieszczęściu że Dragon dał coś takiej jak zapasowa, tyle że bez hamulca więc zrobiłem z takową szmatką. No cóż, bywa i tak

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długi zastój bo chory byłem i jestem. Model po sido, lufe pomalowałem, kalki dałem i to wszystko. Jutro może będę działał dalej jak mi zdrowie pozwoli.

8f2ijip.jpg

82e3tw1.jpg

6nr8fvp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już dążę do końca. Po filtrach i washu ale nadal się świci bo jeszcze nie dałem lakieru matowego. Jutro też coś poczynię. Zdjątka:

8egks1s.jpg

89gw7ky.jpg

8153xmp.jpg

73jqlxs.jpg

Jakieś komentarze?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.