Skocz do zawartości

I Międzynarodowy Przegląd Modelarski Bielsko Biała 22-23 X


tombie01

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

niebawem zaprezentujemy nagrodę specjalną w klasie PR'Motor-sport'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Przeczytałem uważnie regulamin imprezy i powiem szczerze jeszcze czegoś takiego to nie czytałem. O ile większość punktów regulaminu można mniej lub więcej zrozumieć i zaakceptować o tyle dwa punkty mnie trochę zbulwersowały.

Pkt. 12 osoby niepełnoletnie uczestniczą w imprezie tylko pod opieką osób pełnoletnich, a opiekunowie ponoszą pełną odpowiedzialność za powierzone ich opiece dzieci i odpowiadają za wszelkie szkody przez nie wyrządzone

 

Pkt. 13 Na teren imprezy zakazany jest wstęp:

- osobom z przeciwskazaniami zdrowotnymi

- osobom chorym na choroby które mogą być niebezpieczne dla innych uczestników

- osobom których stan higieny odbiega od ogólnie przyjętych norm.

- osobom pod wpływem środków odrzujacych

 

Do pkt. 12 mam pytanie przychodzi dzieciak w wieku 13-17 lat bez rodzica, bo w tym wieku wiemy ogólnie że pokazywanie z rodzicami to obciach. A chce obejrzeć modele. Nie mieści się w warunkach punktu 12 i co wtedy . Nie wpuszczacie albo wpuszczacie i idzie za nim anioł stróż

 

Jak przeczytałem dwa pierwsze podpunkty w punkcie 13 to mnie mało szlag nie trafił. . Co to znaczy przeciwskaznia zdrowotne, i choroby niebezpieczne dla innych. Co będzie sprawdzać czy ktoś ma HIV, czy będzie żądali książeczek zdrowotnych. A jak przyjdzie dziewczyna skąpo ubrana to pewnie ma kiłę, bo to panienka lekkich obyczajów. Prosty przykład przychodzi osoba na imprezę która ma padaczkę i jak macie zamiar to sprawdzać. Coś tu jest nie tak panowie organizatorzy. Byłem na wielu konkursach, ale coś takiego czytam pierwszy raz. Biorę to na krab na tego, że pierwszy raz organizujecie imprezę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten regulamin to chyba sciagniety ze ZIAD'u miejsca gdzie bedzie organizowana impreza a to centrum kongresowo wystawowe, stad taka paranoja w pkt. a nie wymysl organizatorow- modelarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Przeczytałem uważnie regulamin imprezy i powiem szczerze jeszcze czegoś takiego to nie czytałem. O ile większość punktów regulaminu można mniej lub więcej zrozumieć i zaakceptować o tyle dwa punkty mnie trochę zbulwersowały.

Pkt. 12 osoby niepełnoletnie uczestniczą w imprezie tylko pod opieką osób pełnoletnich, a opiekunowie ponoszą pełną odpowiedzialność za powierzone ich opiece dzieci i odpowiadają za wszelkie szkody przez nie wyrządzone

 

Pkt. 13 Na teren imprezy zakazany jest wstęp:

- osobom z przeciwskazaniami zdrowotnymi

- osobom chorym na choroby które mogą być niebezpieczne dla innych uczestników

- osobom których stan higieny odbiega od ogólnie przyjętych norm.

- osobom pod wpływem środków odrzujacych

 

Do pkt. 12 mam pytanie przychodzi dzieciak w wieku 13-17 lat bez rodzica, bo w tym wieku wiemy ogólnie że pokazywanie z rodzicami to obciach. A chce obejrzeć modele. Nie mieści się w warunkach punktu 12 i co wtedy . Nie wpuszczacie albo wpuszczacie i idzie za nim anioł stróż

 

Jak przeczytałem dwa pierwsze podpunkty w punkcie 13 to mnie mało szlag nie trafił. . Co to znaczy przeciwskaznia zdrowotne, i choroby niebezpieczne dla innych. Co będzie sprawdzać czy ktoś ma HIV, czy będzie żądali książeczek zdrowotnych. A jak przyjdzie dziewczyna skąpo ubrana to pewnie ma kiłę, bo to panienka lekkich obyczajów. Prosty przykład przychodzi osoba na imprezę która ma padaczkę i jak macie zamiar to sprawdzać. Coś tu jest nie tak panowie organizatorzy. Byłem na wielu konkursach, ale coś takiego czytam pierwszy raz. Biorę to na krab na tego, że pierwszy raz organizujecie imprezę.

 

No to jak Kolega przyjdzie z chorymi na HIV, 13 letnimi dziewczynkami lekkich obyczajów, nie mytymi od kilku tygodni, zrobimy wyjątek. Może Kolega wejść. Pasuje, Poczytaj regulaminy innych konkursów jest to też tam napisane. Patrz Bytom cytaty :

"12. Osoby niepełnoletnie uczestniczą w imprezie tylko pod opieką osób pełnoletnich a osoby te ponoszą pełną odpowiedzialność za powierzone ich opiece dzieci i odpowiadają za wszelkie szkody przez nie wyrządzone.

 

13. Na teren imprezy zakazany jest wstęp osobom z przeciwskazaniami zdrowotnymi, chorym na choroby, które mogą być niebezpieczne dla innych uczestników oraz osobom, których stan higieny odbiega od ogólnie przyjętych norm.

 

18. Organizator imprezy może odmówić wstępu na imprezę oraz przebywania na niej osobom:

a) znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków,

b) posiadającym broń lub inne przedmioty niebezpieczne, materiały, wyroby, napoje, środki lub substancje niebezpieczne,

c) zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzający zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku imprezy,

d) których wygląd zewnętrzny uniemożliwia identyfikacje.

e) które nie stosują się do obowiązujących regulaminów oraz instrukcji zapewnienia bezpieczeństwa.

 

19. W czasie imprezy Organizator oraz Uczestnicy imprezy, a ponadto inne osoby przebywające na jej terenie, zobowiązują się przestrzegać przepisów ustawy w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi."

 

I pewnie Kolega do Bytomia co rok jeździ, a regulaminu nie czytał ? Nie ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko rozwiać swoje wątpliwości. Nie było moją intencją kogoś urazić, jeśli tak się poczuł to przepraszam. Życzę organizatorom udanej imprezy

 

Nikt sie nie obraził, a my zapraszamy Cię serdecznie. Nawet wyjątkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to są te nocki? Jest jakaś strona o tym? Bo do Bielska mam blisko.

 

No to zapraszamy Kolegę. Jako Bielska Strefa Modelarska, spotykamy się w sklepie co piątek i sobotę na warsztatach, Co tydzień, Wbijaj. W jedna sobotę miesiąca mamy nockę. Siedzimy sobie sami. My modelarze i lepimy i maziamy do woli. Wbijaj koniecznie. Jutro czyli 23.07.2016 mamy nockę. Zaczynamy o 16.00 i siedzimy do oporu. Chętnie poznamy nowego Kolegę, a i go grupy wciągniemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkania odbywają się w sklepie modelarskim "Strefa Marzeń" na ul. Gazowniczej 21A w Bielsku-Białej. Zawsze możesz nas zastać w piątki. W soboty jest różnie. Nocka raz w miesiącu. Bezpłatnie (tylko za nockę ustaliliśmy 5pln). W razie co pisz na pw to podam numer i będziesz miał lżej trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to są te nocki? Jest jakaś strona o tym? Bo do Bielska mam blisko.

 

ogólnie rzecz biorąc wszelkie spotkania modelarskie w Bielsku Białej mają swój odrębny temat

 

Spotkania modelarskie w Bielsku Białej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ponieważ rozpoczęły się rezerwacje pokoi w 'Hotelu pod Dębowcem' przypominam iż uczestnicy mają zniżkę i proszę się powoływać na sam konkurs przy rezerwacji miejsc. Jest to jedyny hotel w którym mamy preferencyjne ceny - i jest częścią obiektów w których odbywa się I Międzynarodowy Przegląd Modelarski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam wszystkich - ponieważ wystąpiły pewne nieścisłości przy próbie rezerwacji pokoi w Hotelu Dębowiec podajemy szczegóły ustalone z dyrektorem;

przypominam że jest to hotel bezpośrednio na terenie organizowanej wystawy;

 

hasło do zniżki na konkurs 'modelarze' - umożliwia otrzymanie ceny specjalnej w okresie trwania konkursu włącznie z piątkiem do poniedziałku;

żeby różnica była czytelna podaję ceny standardowe i specjalne dla nas

 

cennik:

Pokoje 1 osobowe cena standard 120,00 zł - cena specjalna 99 zł;

Pokoje 2 osobowe cena standard 160,00 zł - cena specjalna 130 zł (65 zł/ osobę)

Pokoje 3 osobowe cena standard 195,00 zł - cena specjalna 180 zł (60 zł/ osobę)

Pokoje 4 osobowe cena standard 240,00 zł - cena specjalna 220 zł (55 zł/ osobę)

 

pozdrawiam

Tomasz Bień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkim darem okazało się ufundowanie nagród przez Prezydenta Miasta Bielska-Białej na tegorocznym przeglądzie w związku z czym w niedługim czasie opublikujemy kategorie specjalne w jakich ta nagroda będzie przyznawana:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W celach informacyjnych dotyczących zakwaterowania - chciałbym zdementować pogłoski iż limit miejsc w Hotelu Dębowiec w promocyjnych cenach dla modelarzy został wyczerpany, podejrzewam że znowu poszło o brak komunikacji pomiędzy pytającym a recepcjonistą - przypominam iż dzwoniąc do tego hotelu podajecie na recepcji hasło 'modelarze'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie - Wielkie - Wielkie podziękowania dla Sponsora firmy Exito za ufundowanie nagród dla naszej wystawy modelarskiej

9529f8ed38442d15.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.