Jump to content
tombie01

I Międzynarodowy Przegląd Modelarski Bielsko Biała 22-23 X

Recommended Posts

Nie fotki nie są koniecznością przy rejestracji:)

możesz tak jak pisałem ułatwi nam to pracę więc jeżeli masz taką możliwość to prześlij - kolega KRL pytał czy fotki są konieczne:)

Szkoda, że nie dam rady wpaść ( impreza rodzinna ). Z ciekawości zapytam które grupy rekonstrukcyjne się zapowiedziały, że będą?

Nasz Klub Bielska Strefa Modelarska również ufundował mały zestaw nagród

0cfc8e103b11a93b.jpg

Przepraszam najmocniej - nie można zapomnieć o naszej braci kartonowej - nasz klub również dla nich ufundował nagrody a z informacji bieżących swoja obecność potwierdził Answer

93c704b2f9248175.jpg

Chciałbym zakomunikować iż na naszą wystawę wybiera się przedstawiciel firmy IBG i zasponsoruje nagrody specjalne w określonych przez siebie kategoriach tak więc żeby nie było że nikt nic nie wiedział to podaję w jakich dyscyplinach można o nie powalczyć

-Za najlepszy pojazd w barwach Wojska polskiego 1939-1945 -junior

-Za najlepszą dioramę w barwach wojska polskiego 1939-1945 -junior

-Model: dla najmłodszego uczestnika konkursu

b15136d04d220c8b.gif

powodzenia

WITAM! Ogłaszamy wszem i wobec że IBG na swym stoisku zaprezentuje do sprzedaży nowego Rosomaka, nowego Chevroleta C15 i czołg japoński, jak już weszło w tradycje festiwali fundujemy puchary za modele w barwach wojska polskiego dla juniorów za najlepszy pojazd i dioramę. Pozdrawiam Marek

Ja swoje model już zgłosiłem... taki przegląd z kilku lat, ale 12 sztuk się uzbierało .

Ktoś z forum się wybiera?

Zapewne będzie grupa osób z forum. W zasadzie my jako organizatorzy też jesteśmy z forum:) Proszę chętnych o rejestrację online. Jak już działa to korzystajmy z niej. Będzie szybciej i sprawniej.

Wczoraj byłem na terenie wystawy i podpytałem jak zwykle w hotelu - ilość rezerwacji przekroczyła 50% ale niestety nie wiem na jaką konfigurację pokoi się to przekłada. W każdym razie miejsca jeszcze są:)

Hotel w poblizu zarezerwowałem mam nadzieję że tym razem samoloty i wydarzenia w pracy mnie nie zmuszą do zmiany planów.

Hotel w poblizu zarezerwowałem mam nadzieję że tym razem samoloty i wydarzenia w pracy mnie nie zmuszą do zmiany planów.

Pozwolę sobie zapytać, skąd będziesz leciał?

Z Gdańska do Katowic?

Wszysto jest uzaleznione od tego jak ułoży mi się praca a co za tym idzie kiedy i gdzie będę miał lot.

Chciałbym jechać w sobotę rano z Gdańska ale może wyjść też tak że będę jechał w sobotę rano z Warszawy.

Chciałem zachęcić to przyjazdu forumowiczów, a wyszło... niezręcznie .

Mam nadzieję, że za tydzień obejrzę wiele "znajomych" modeli, a przy okazji będzie okazja i poznać osobiście twórców .

Ja również zachęcam forumowiczów do uczestnictwa - przypominam że mamy klasę motor sport mającą na celu gromadzenie zwolenników tej formy modelarstwa;

Informuję że wśród eksponatów ma się pojawić pucharowe Porsche w 1:1

Tombie a będą jakieś drogowskazy jak tam dojechać?

Bo jak patrzyłem, to trochę tych budynków tam jest.

zrobię mapkę a drogowskazy też będą

Poproszono mnie o zamieszczenie takiej informacji:

3D Print „EAGLENEST”, będzie miała w sprzedaży, na stoisku „MODELWORD” Krzyśka Opiłki, swoje produkty jak : bruk, ściany, pnie drzew a także uchwyty do aerografów.

Mnie się również pomysł bardzo podoba jak by co będziemy organizować taką fotkę;

Pytanie do Organizatorów.

Czy macie potwierdzone jakieś stoiska handlowe z Czech lub Słowacji?

Mamy wstępnie potwierdzone 1 stoisko z Czech

Czekamy jeszcze na przesyłki z kilku sklepów a tym czasem prezentacja nagród ufundowanych przez Pana Andrzeja właściciela sklepu hobbystycznego w Bielsku Białej 'Strefa Marzeń"

3a7ab5960e174884.jpg