Skocz do zawartości

Matowy lakier humbrol-awaria


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ta metoda nie pasuje praktycznie do żadnego modelu. Jest efektowna, ale tylko na pierwszy rzut oka. Stosować ją powinno się tylko w ograniczonych przypadkach.

 

 

W tej sprawie też jest nas dwóch

 

Ale mogę się mylić, bo ja tam się w sumie na niczym nie znam.
A to dlatego tak często zabierasz głos.

 

Jak ktoś się nie zna i wcale nie będzie się odzywał to nigdy tego stanu nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to sprawi, że będziesz znał się bardziej?

Jak ktoś się nie zna i wcale nie będzie się odzywał to nigdy tego stanu nie zmieni.

Czyli chcesz powiedzieć, że jak ktoś się nie zna, ale dużo się odzywa to jest mądrzejszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej nie bardzo czaje Twoje pytanie ostanie pytanie ale odpowiem pod kątem tego jak ja bym to wykonał, wykorzystując np. olejny model master helo drab (wręcz dla mnie idealnie pasuje do tego Apacza), później jakiś postshading i ładne zapuszczenie modelu farbami dla plastyków oraz pigmentem vallejo. Takie moje podejście do sprawy.

Czyli na minimum 3-kolorowego śmiglaka chciałbyś użyć jednej złederningowanej farbki? OK, nie mam więcej pytań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.