Skocz do zawartości

Schmitz Frianka "Blue Water" Italeri 1:24


Edler

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To ja też napisze o 2 małych kalkach blue water na tylne drzwi bo to może być problem Za rozsądna kasę się zgadamy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie, jak wydrukować białe fragmenty.
Wydruk w kolorze bialym mozna uzyskac na drukarce termosublimacyjnej. Popytaj w swojej okolicy, czy ktorys z punktow uslugowych wykonujacych nadruki na koszulki, kubki itd nie dysponuje taka drukarka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się męczyć ? Idziesz do drukarni/poligrafii/mat. reklamowe i mówisz gościowi, żeby ze skrawków - dla niego skrawek to nawet 100x50cm napis BLUE WATER, wybierasz sobie kolor, grubość folii i już, jak chcesz to moge u mnie zapytać Będzie to kosztowało grosze, a nie bawić się w kalkomanie, na które wydasz majątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papier do kalkomanii, 2 Euro za stronę A4.

Wydruk "grosze". Ile dokładnie, to się dowiem po wydrukowaniu. W zwykłej drukarni wydrukujesz na folii, ale jako naklejki (samoprzylepne).

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie co Ty gadasz... każda litera oddzielnie i nanieść folią transportową Na całość folie... przecież to nie jest napis drukowany na przeźroczystej, tylko wycinany w białej
Dokładnie, idziesz sobie do agencji reklamowej i mówisz to i to, robi projekt w corelu, włącza odpowiednią funkcje, i zaraz obok w maszynce podobnej do drukarki jeździ igła po papierze odpowiedniego koloru, następnie wyciąga się papier ściąga się "obwódkę" znajdującą się wokół np. liter. Potem na litery znajdujące sie dalej na oryginalnej podstawie ( śliskiej kartce ), nakleja się folie "transportową", dobrze wygladzić (przykleić). Na końcu odklejasz folię transportową od podstawy liter ( litery zostają razem z folią transportową w takiej pozycji w jakiej były na podstawie ) i tylko przyklejasz folie transportową do danego elementu ( dobrze wygładzasz ) ,odrywasz folie transportową i litery zostają na danym elemencie w takiej samej pozycji w jakiej zostały wycięte

 

Ps. sory za powtórzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę jechał do drukarni bo jak sobie pomyśle o malowaniu to mnie się nie chce. Dla nie wtajemniczonych powiem że miało być tak że napis z boku miał być malowany xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę jechał do drukarni bo jak sobie pomyśle o malowaniu to mnie się nie chce. Dla nie wtajemniczonych powiem że miało być tak że napis z boku miał być malowany xD
Jak ktoś czyta tematy od początku to wie "Litery będą malowane a nie klaki więc malowania będzie co nie miara "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dokładnie piwko dla Ciebie... To może na MTM xD
Na twoim miejscu pokusiłbym się o malowanie techniką ploterową, pomalujesz bude na biało przykleisz literki, mocno wygładzisz aby klej dobrze złapał i malujesz cienkimi warstwami niebieskiego aby farba nie zlała się pod naklejki i po problemie, A z racji ze naklejki są na folii transportowej ułożone prawie precyzyjnie, to nie bedziesz musiał się bawić w ustawianie ich na modelu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oł rajt ! Coś zrobiłem i to coś wielkiego

Otóż pomalowałem plandekę na przedniej ścianie naczepy i trochę paleciare.

 

Zamaskowane

 

8ca7539e6d5ccd30.jpg

 

Trudna chwila Oby nic się nie zje...zepsuło

 

ba39026f1510149a.jpg

 

Nieeee jest idealnie !!

 

9d46842636b504a7.jpg

 

I paleciara, tylko troche zaczęta

 

3045f19133cbf158.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Już chyba całe życie nic nie pokazywałem a naczepa jest już na wykończeniu :rolleye0017:

 

20080718552du7.th.jpg

20080718553ir0.th.jpg

20080718554ss3.th.jpg

20080718556ad4.th.jpg

 

Foty tylko z telefonu sorry ale akumluatory mi padły a musiałem się wam pochwalić, i jak tylko się naładują to wstawię ładne, pewnie już w galerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.