Skocz do zawartości

Rosomak OKO HORUSA IBG 1/35


Nazgul_1

Rekomendowane odpowiedzi

to może jeszcze wklej tak zdjęcia żeby było je widać

 

przykład - jak klikniesz cytuj w tym poscie to zobaczysz co musisz dodać na początku i końcu każdego zdjęcia żeby były widoczne.

Na przyszłość wybieraj w hostingu zdjęć format BBcode i od razu będzie gotowe

 

omGU3ji

 

PS. Widzę że poprawiłeś linki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
A ma ktoś ładną fotkę tabliczki na amortyzator? Machnął bym projekt pod kaleczke...

 

Mam fotki tabliczek (na amortyzatorze były 3 tabliczki)

Prześlij mi na priv swój adres e mail, to Ci podeślę zdjęcia.

 

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka - coś się tu dalej dzieje..?

 

 

Tak, tylko model idzie do gazety i nie mogę na razie dać fotek

 

Widziałem 2 zdjęcia w zapowiedzi nowego numeru

 

Fajnie wygląda

 

 

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Budowałeś go znakomicie. Z jajem. A efekt końcowy jest niestety mniej atrakcyjny, niż fotki z budowy. To pewnie kwestia ujęć. Wylatkowo nieciekawych. Nasuwa mi się w tym miejscu taka myśl, że robiąc model, dobrze jest sobie wybrać ciekawy egzemplarz. Który posiada to coś, co sprawi, że i model będzie efektowny. Fajne, kamo, fajne ślady eksploatacji. Może jeszcze coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

szczerze napiszę, że po zdjęciach warsztatowych spodziewałem się więcej. Naniosłeś sporo poprawek w stosunku do zestawu wyjściowego, ale wszystko zginęło pod moim zdaniem nie do końca trafionym malowaniem. Na zdjęciach model wydaje się bardzo jednolity - wash jest delikatny i w wielu miejscach ginie (przynajmniej na zdjęciach), suchy pędzel chyba zupełnie pominąłeś... Wydaje mi się, czy pomalowałeś go jakimś filtrem - widać pionowe i lekko skośne smugi na dużych powierzchniach - boki wieży, tylne drzwi... Nie do końca podoba mi się malowanie detali - elementy szklane (szyby peryskopów, drzwi, część świateł i kierunkowskazów), lusterka, znaki priorytetu drogowego, czy tylny stopień... Antena BFT jest w złym kolorze - powinna być jaśniejsza (bardziej Buff). Siatki są jak dla mnie najlepszą strona modelu, bo siedzą równo i prosto, oczka nie są zalane - ale pasowało by przeciągnąć suchym pędzlem (jakimś ciemnoszarym) po oczkach łączeniowych przeplot - w oryginale są chyba czarne... tylna antena jakaś taka krzywa... Do tego ciemne i słabiutkie zdjęcia, na których niewiele widać... Na tych fotkach pojazd wygląda zwyczajnie na brudny... Pooglądamy fotki w gazecie - zobaczymy co dalej... Tutaj - średnio to wygląda...

W swoim mam zamiar zrobić zdecydowanie mocniejsze i bardziej kontrastowe malowanie jak w M1114 z linku poniżej:

viewtopic.php?f=68&t=43867

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.