Skocz do zawartości

Pech !!pekla tylna szybka do mojego ferrari modena 360


anarki85

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczor jak w tytule chcialem przedobrzyc i pekla w pol ktos ma jakis pomys jak wyjsc z opresji by niebylo widac pekniecia a model niestracil swojego uroku dodam zdjecie pierwszym moim pomyslem byla proba przyciemnienia folia samochodowa ale niedobrze to wyglada chcialbym dodac zdjecie ale jestem nowym urzytkownikiem prosze o mala podpowiedz jak dodac foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak bardzo ci to przeszkadza.

 

To jak piszesz świadczy o, po pierwsze: Twoim szacunku do innych użytkowników lub jego braku, po drugie... (to pominę milczeniem). W kwestii szybki, to pisz bezpośrednio do Revella, przez ten formularz:

 

http://www.revell.de/en/service/service-form/model-building.html

 

Powinni Ci przysłać nową część. Ja tak zrobiłem kilka razy odnośnie uszkodzonych części lub kalkomanii, których nie było i zawsze dostawałem od nich przesyłkę z nowymi kalkami lub elementami

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Dobry wieczor jak w tytule chcialem przedobrzyc i pekla w pol ktos ma jakis pomys jak wyjsc z opresji by niebylo widac pekniecia a model niestracil swojego uroku dodam zdjecie pierwszym moim pomyslem byla proba przyciemnienia folia samochodowa ale niedobrze to wyglada chcialbym dodac zdjecie ale jestem nowym urzytkownikiem prosze o mala podpowiedz jak dodac foto

 

Kolego - zacznij pisać poprawnie, bo nie zabawisz na tym forum zbyt długo.

 

Admin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dobrze przepraszam,pisząc mojego pierwszego posta trochę się rozpędziłem ;).Ok wracając do tematu mój model jest z TAMIY więc chyba kwestionariusz z REVELL tu nic niepomożę,marak-też myślałem przez chwile na dorobieniu tej szybki z plexy ,ale narazie muszę zacząć poszukiwanie jakiejś cieńiutkiej a tuż znowu schody bo mieszkam od 2 lat na terenie hollandi i tu mam troche ograniczone pole manewru.Jak narazie dziękuje wszystkim za zainteresowanie tematem ,i czekam dalej.A podpowie ktos z was jak dolączyc do posta zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Pisząc maila, pod okienkiem tekstowym masz przycisk "Pełny edytor". Po kliknięciu pokażą się dodatkowe elementy edycji. Teraz tylko wystarczy wybrać z górnej belki przycisk "Img" otrzymasz taki kod:

[img][/img]

Aby wkleić zdjęcie do postu wystarczy wkleić adres internetowy do zdjęcia pomiędzy dwa znaczniki

[img]

Dla przykładu wpisując taki adres:

[img=http://modelwork.pl/images/logo/logo.jpg]

otrzymasz coś takiego:

logo.jpg

 

Aby pozyskać adres do wklejenia po prostu kliknij na obrazku który chcesz wkleić do forum prawym przyciskiem myszy i skopiuj adres obrazka.

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mój model jest z TAMIY więc chyba kwestionariusz z REVELL tu nic niepomożę,marak-też myślałem przez chwile na dorobieniu tej szybki z plexy ,ale narazie muszę zacząć poszukiwanie jakiejś cieńiutkiej ...

Słusznie zauważyłeś, że Revell tu nie pomoże, a z Tamką jest gorzej. Plexi takiej cieńkiej raczej nie dostaniesz. Jeśli masz gdzieś w pobliżu punkt laminowania dokumentów, poproś, żeby zlaminowali Ci ze sobą dwie folie. Dobre są też folie z opakowań zabawek - tylko problem, że one już na starcie są często porysowane. Jeśli szybka jest gięta w dwóch kierunkach, to będziesz musiał zrobić kopyto i giąć na gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to model Tamiyi, to spróbuj do nich napisać. Nigdy nic nie załatwiałem z Tamiyą, jeśli idzie o uszkodzone elementy. Nie wiem więc jak to wygląda i czy w ogóle jest jakaś reakcja ze strony producenta, ale może warto spróbować. W ogóle, to fajnie, że są tutaj aktywne osoby zamieszkałe w NL- nie jestem sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe szanse.

Załatwiałem kiedyś (przy pomocy sklepu) reklamację pękniętej owiewki do F-16.

Trwało to jakieś pół roku, ale w końcu przysłali... bodajże 20 owiewek, do tego jeszcze odpłatnie.

Nie wiem czy to jest do załatwienia bez wsparcia sklepu/importera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.