Skocz do zawartości

Powstanie Warszawskie 1/35


Czes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem nowa osoba na tym forum. Modelarstwem zajmuje sie o kolo 2 lat, chcialbym podzielic sie z wami moja nowa praca pod nazwa 'Powstanie Warszawskie 5.VIII.1944 Gesiowka'. Proszę o ocenę tej pracy I jakies porady na przyszlosc. Dziekuje, Mam jeszcze dwie prace ale ta jest dla mnie wazna bo chce ja wystawic na konkursie 8 pazdziernika w dublinie gdzie na ta chwile mieszkam. Pozdrawiam

2aexc1j.jpg

2hdo0g2.jpg

2dqvr5h.jpg

2r6cdpw.jpg

2w59dhi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej diorama na wstawie dolanczam opis zdobycia czol gow, calej akcji odbicia wiezniow I kilka zdjec.opis w jezyku angielskim wiec poznaja troche histori.

 

 

Zanim wyślesz post, to proszę przeczytaj go dwa razy i popoprawiaj błędy.

 

Pozdrawiam jawkers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z grubsza wygląda fajnie, ale ciężko coś więcej powiedzieć bo zdjęcia bardzo małe. Wrzuć większe jak możesz. Masz może też zdjęcia z etapu budowy i klejenia czołgu? Może coś więcej o modelu? Producent, dodatki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.Do dioramy uzylem Panther G firmy Tamiya dodalem metalowa lufe i zimmerit ktory wykonalem sam uzywajac do tego tamiya putty.Byl to moj drugi zimmerit(poprosze o opinie).Po naniesieniu podkladu oxide red (spray tamiya) model pomalowalem farba xf-60 tej samej firmy.Nastepnym krokiem byl filter,wash,nature effects I suche pigmenty wszystko firmy mig.Podstawa pod diorame to ramka ze zdjecia(szybe pomalowalem na czarno) a na nia nakleilem droge (gotowy produkt firmy Reality in scale) ktora pomalowalem odpowiednimi kolorami.Gruz wykonalem z gipsu dodaja rozne kolory farby.Figurki to zestaw firmy dragon (co moglem przerobilem).Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.8 pazdziernika rozpoczela sie wystawa modelarska (Irish National Models Show) w Dublinie.Pisalem wczesniej ze chcem wziasc w niej udzial z moja praca Powstanie Warszawskie.Wkleje kilka zdjec dioram z ktorymi rywalizuje .Milego ogladania I oceniania.

 

9vk36q.jpg

260a98j.jpg

2qb5a1j.jpg

rko3ea.jpg

ma8ad5.jpg

35hdxug.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Cześć Czes.

Jakich kolorów używałeś do pomalowania chodnika i kostki brukowej?

Przeprasza ze tak dlugo nie odpisywalem.

Cala ulice z chodnikiem najpierw pomalowalem flat black(tamiya) pozniej kostke brukowa kolorem tamiya xf-25,chodnik kolorem xf-19 uzylem pozniej washa (mig-earth I suchych pigmentow firmy mig-europen dust,german earth dark,skruszonego czerwonego gipsu).Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.