Skocz do zawartości

Panzer Kampfwagen IV 1/35


woldox

Rekomendowane odpowiedzi

Niby tak, ale trochę ten warsztat chaotycznie wygląda. Kilka modeli na raz, mieszkasz techniki i trochę ciężko się połapać co się tutaj dzieje. Nie jestem super modelarzem, ale jak już Rafał wrzucił ci link do mojego warsztatu to weź go sobie przejrzyj. Potem weź kartę i sobie napisz co i w jakiej kolejności chcesz zrobić. Wrzuć to do warsztatu, a w razie czego coś się poprawi.

No i nie ma co strzelać focha, tylko model do jakiegoś zmywacza - nie używałem, ale może jakiś cleanux czy coś i dawaj od nowa z tym malowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

cooper69 taki masz login na forum więc sam siebie nie szanujesz w takim razie

miłego dnia a raczej wieczora

 

No i mi pokazałeś. Wyszło na Twoje!

 

A teraz obrażasz się, zabierasz zabawki i do kącika...

 

PS. Jak się czegokolwiek uczysz to trzeba wykazać pokorę i przyjmować po męsku na klatę.

Ja tak zawsze robię i w modelarstwie też to się sprawdza.

Pokora, nie wymyślanie koła od nowa, szacunek dla przekazujących mi swoją wiedzę plus własne poszukiwania inspiracji wśród porządnych modelarzy i można szybko osiągnąć zadawalający poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się spinam nich tak będzie . Napisałem przecież że moim zdaniem model jest do wyrzucenia będę na nim testował wynalazki ot tyle . Podziękowałm też za link i rady teraz to ja już się zgubiłem .

Do usłyszenia w innym wątku z nowym modelem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Knjaz dobrze Ci radzi. Nie poddawaj się tak łatwo. Jeszcze wiele razy napotkasz problemy, które na pierwszy rzut oka wydają się nie do pokonania. Pytaj, próbuj, sprawdzaj, czytaj, oglądaj...sklejaj i maluj!!! Pamiętaj, że malowanie modelu składa się z wielu etapów, a każdy etap daje dodatkowe możliwości poprawienia tego co zepsułeś wcześniej. Poważnych błędów nie ukryjesz ale będą pamiątką lekcji, którą odrobiłeś, a wykonany model, który odstawisz na półkę, będzie Ci o tym przypominał. Być może za kilka miesięcy lub lat spojrzysz na niego i uśmiechniesz się. Kolejne modele czekają - nowa, czysta karta.

 

Pozdrawiam,

Jakx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.