Skocz do zawartości

Panzer Kampfwagen IV 1/35


woldox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A opozniacz?? Jakie proporcje farby do rozcienczalnika robisz? Jak enten pisze za szybko schnie, bardziej rozrzedzaj i dodawaj opozniacz, mieszanke rob w osobnym sloiku i dopiero zalewaj aero nie mieszaj w zbiorniku aero.

No i ciśnienie, duzo za duze masz.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja opozniacz daje dla "bezpieczeństwa", fakt jak dobrze zrobi mieszanke farby, to nie zaschnie, ja z Tamką nigdy nie mialem problemów, ciśnienie od 0,8 do 1 bar. Farba mityczna konsystencja mleka , i malowanie leci jak z platka

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dałem ciała położyłem wash bezpośrednio na farbę - kolor właściwy ale jestem wściekły , co polecacie na podkład pod wash , słyszałem o jakimś sidoluksie czy lakierze do włosów a coś firmowego też istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dałem ciała położyłem wash bezpośrednio na farbę - kolor właściwy ale jestem wściekły , co polecacie na podkład pod wash , słyszałem o jakimś sidoluksie czy lakierze do włosów a coś firmowego też istnieje

 

To bierz płaski pyndzel, patyczki kosmetyczne + łajtspiryta i rup artyzm.

Można na macie bardzo fajne efekty w ten sposób osiągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kolejne pytanie jak zrobić Wash

z tego co wyczytałem to na kolor pomalować lakierem do włosów i na to wosh potem przeczyścić patyczkiem ale mi coś nie wychodzi nie mogę tego zetrzeć patyczkiem i wodą poszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakierem do włosów? Gdzie to wyczytałeś? Zabezpiecz model lakierem bezbarwnym (albo sidoluksem etc... jak wolisz), poczekaj aż wyschnie i nakładaj washa, po czym ścieraj w pożądanych miejscach. Lakierem do włosów zdaje się robią ludzie zimowe camo etc... Na forum masz poradniki "co i jak"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kolejne pytanie jak zrobić Wash

z tego co wyczytałem to na kolor pomalować lakierem do włosów i na to wosh potem przeczyścić patyczkiem ale mi coś nie wychodzi nie mogę tego zetrzeć patyczkiem i wodą poszę o pomoc

 

Wszystko mi opadło od tych mondrości...

 

Gąsienice pewnie smarować łojem borsuczym

 

Weź człowieku zacznij czytać i powtarzać czynności np. z warsztatu bazylms, a nie jakieś farmazony pisać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przestań kombinować po swojemu tylko rób tak jak jest chociażby w warsztacie z linku.

Nie wymyślaj jakiś dziwactw i nazywaj rzeczy tak jak powinno bo np. wosh to ja spotkałem jako dymek dźwiękonaśladowczy w komiksach.

A jak Tobie nie chce się nawet prawidłowych nazw technik pisać to ludziom może się przestać chcieć Ci pomagać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bazylms już wiem co zrobiłem nie tak. Niestety model już nie nadaję się do pokazywania będę na nim testował wszystkie wynalazki więc ten temat zamykam a po takich zachętach trudno na tym forum się rozpędzić choć to przecież forum gdzie można robić głupoty i popełniać błędy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.