Skocz do zawartości

KW-2 Zvezda 1:35


Cade

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem:) po położeniu fixera na pigmenty wpadłem na jakiś durny pomysł by zrobić lekkiego drybrusha z gunmetal... skoryguję to z pewnością! Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Coś chyba robię źle. Położyłem wczoraj Matt Varnish od AK na wieżę i mam wrażenie że świeci się jak psu .... :(

Byl rozcienczony thinnerem AK 1:3. Zdjęcie po ok. 12godzinach od malowania. Help8fbeeb7ea98c7b4a3aab4a0932afa338.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba robię źle. Położyłem wczoraj Matt Varnish od AK na wieżę i mam wrażenie że świeci się jak psu .... :(

Byl rozcienczony thinnerem AK 1:3. Zdjęcie po ok. 12godzinach od malowania. Help

 

Miałem ten sam problem - malowałem pieniek drzewa ale pędzlem bez rozcieńczania i też z matową powierzchnią miał niewiele wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Będę próbować w takim razie Ultra Matt... zakończenie KW w ten weekend legło właśnie w gruzach:(

Chyba, że jednak ktoś stwierdzi, że coś zrobiłem źle z tym lakierem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to pod pigmenty satyna lub matt powinien być...

A do tego chyba powinien być zmatowiony na finish prac. Wiem, że potem jeszcze położę pigmenty, ale te będą utrwalone fixerem (nie pamiętam kto, ale taką radę dostałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nakładamy na satyne, wtedy widzac różnice między miejscem gdzie jest pigment, a gdzie go nie ma.

Może napiszę tak - jak wykończysz piaskowe Panzera na który nałożyć piaskowy pigment?

 

Sent from my D6503 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może napiszę tak - jak wykończysz piaskowe Panzera na który nałożyć piaskowy pigment?

 

Przepraszam, ale za cho...rę nie rozumiem pytania:) sądzę, że coś autokorekta zaszalała z Twoim wpisem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że jak nałożysz satynowy lakier pod pigmenty to będziesz widział różnice na strukturze powierzchni. Innymi słowy będziesz widzial na której powierzchni jest pigment a gdzie go jeszcze nie ma w przypadku nakładania pigmentu w kolorze podobnym do kamuflażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panzer Machine sądzę, że to strzał w dziesiątkę! Właśnie psiknąłem "wraka" i już widać efekt.

Jutro wrzucę fotkę jakąś. Dziękuję za sugestię

 

Markuz Dzięki za sprostowanie. Teraz rozumiem. Będę miał to na uwadze gdy będę korzystał z pigmentów w podobnych kolorach jak kamuflaż.

Sądzę, że w tym przypadku nie będzie tego problemu bo będą planuję pigmenty rdzawe i light sienna jako kurz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że już wystarczy. Jutro postaram się zrobić lepsze zdjęcia aparatem i w normalnych warunkach i założę galerie. A póki co na szybko z telefonu mojego drugiego ulepka.1fab62f42cea1239e84454152d9fe96c.jpgfa1c5f1f88e6b5dd534aa0bab129c0c2.jpg21fd614e3d1a78ceb9a6433ae10156c3.jpg214616af85f31ae08f9847c4c51ce970.jpgc7b213a10b2da69b931019b781b903d6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może napiszę tak - jak wykończysz piaskowe Panzera na który nałożyć piaskowy pigment?

 

Przepraszam, ale za cho...rę nie rozumiem pytania:) sądzę, że coś autokorekta zaszalała z Twoim wpisem :/

Bo tak to jest jak się nie sprawdza, co się pisze.

A miało być - jak wykończysz piaskowego Panzera na który nalozysz piaskowy pigment. Czy pz3 DAK w swoim jasnym malowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że jak nałożysz satynowy lakier pod pigmenty to będziesz widział różnice na strukturze powierzchni. Innymi słowy będziesz widzial na której powierzchni jest pigment a gdzie go jeszcze nie ma w przypadku nakładania pigmentu w kolorze podobnym do kamuflażu.

Jesteś jedynym, który mnie rozumie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.