Skocz do zawartości

schron


rtoipmodest

Rekomendowane odpowiedzi

  • Super Moderator

Witam.

Bardzo ładnie wykonana praca . Tylko troszkę łyso, no ale w końcu w obtębie schronów niw było nic, może jest tak dla tego, że podstawa na której zbudowałeś schron jest duża.

A pigmentem przecierałeś na sucho?

Bo też po ukończeniu mojego schronu, będę go chciał "washem" potraktować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, że sporo odsób władowało by tam jakieś pojazdy.

Większość wiary nie ma kompletnie zmysłu przestrzennego/dobrego smaku Potem oglądam przeładowane dio w stylu czołgi trenują na lotnisku...., Albo jedzie ciuchcia po wiadukcie, pod spodem suną Tygrychy, do tego jeszcze pelotki w najdziwniejszych miejscach.

 

Mnie interesowało pokazanie pięknego schronu i jego wkomponowanie w teren.

Pigmenty miały iść na "ziemię" w celu zmiejszenia kontrastów. Potem psiknołem rozpuszczalnikiem. Niestety pobrudziłem niektóre powierzchnie schronu i musiałem je zamalowywać O ile dobrze pamiętam to w 2002 całość po prostu siknołem na szaro.

 

Poniżej trochę fot sprzed liftingu - widać, że przy lepszym świetle

 

168c2a541b4225ff.jpg

1c32f89642550554.jpg053141082b669e56.jpg

62b3b793e8092cc2.jpg

6e804ea415596c47.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość wiary nie ma kompletnie zmysłu przestrzennego/dobrego smaku Twisted Evil Potem oglądam przeładowane dio w stylu czołgi trenują na lotnisku...., Albo jedzie ciuchcia po wiadukcie, pod spodem suną Tygrychy, do tego jeszcze pelotki w najdziwniejszych miejscach.

Tyle, że na tym polega diorama własnie, żeby na małej przestrzeni upchnąć to. Takie dioramy pt. "wielka plansza o wymiarach stołu + czołg w skali 1:72" nie sa fajne i sa "ubogie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że na tym polega diorama własnie, żeby na małej przestrzeni upchnąć to...

Ja sie z tobą nie zgodzę. Dio ma przedstwić rzeczywistą historię.

No... Może przy tym schronie damy jakieś Ju-88 albo u-boota?

A wracając do modelu (dio) to bardzo fajnie,

dobrze dopasowane w teren. Tylko ja bym zmienił te figurki bo są bardzo niewyraźne. A może to tylko złudzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest 1/72.

Aha. To spoko. Jeśli jest to takie maleństwo to ładne.

Wszystko zależy do skali. A może następnym razem umieść pełny tytuł,

a nie shron. To tak samo jak bym nawał, powiedzmy warsztat z Tygrysa, po prostu czołg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.