Skocz do zawartości

Achzarit HAPC 1/35 Legend Productions


Barthass

Rekomendowane odpowiedzi

Barthass długo karzesz nam czekać na relacje z budowy, ale tak mało czasu nam zostaje na przyjemności z życia codziennego

 

To pierwsze brudzenie? Jeśli tak to przeleć jeszcze kurzem spawy na łączeniach płyt z przodu (piąte zdjęcie od góry) są czyste a nierówności spawów mają to do siebie, że lubią zbierać wszelki syf. No i moździerz, otwór wylotowy lufy jest jakiś taki mały, może warto rozwiercić albo nałożyć pokrywę ochronną przewodu lufy?

 

Czekam na dalsze relacje z postępów prac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Na razie wygląda to tak :

SPM_A0259.jpg

SPM_A0264.jpg

 

Jako , że figurki to jest coś, od czego wolę trzymać się z daleka, zleciłem ich wykonanie bratu mojemu, a oto jego dotychczasowe dokonania

 

Dowódca :

SPM_A0273.jpg

 

Kierowca :

SPM_A0274.jpg

 

Operator OWS-a (z tymczasową amputacją ręki ) :

SPM_A0275.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie długo każesz czekać na Siebie z tą relacją...

No niestety, brak czasu, ale i tez chęci na ukończenie modelu... (może jeszcze pod koniec tygodnia zakończę budowę, i utworze stosowny temat w galerii , ale nic nie obiecuję...)

 

Będą jeszcze jacyś piechocińcy z IDFu jako desant?

Nie, będzie tylko załoga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pracuje nad tyłem , (sorki za niezbyt wyraźne zdjęcie)

Na tylnym koszu miała być zrobiona prze mnie siatka , ale niestety, za cholerę nie chciała się realistycznie ułożyć , a że nie lubię się denerwować (podobno modelarstwo to spokojne i bezstresowe hobby ) siatka powędrowała na śmietnik

 

SPM_A0278.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Co by pokazać, że temat nie umarł , 2 ostatnie fotki warsztatowe , pozostały tylko figurki i 1 uchwyt do gąsienicy, i ewentualnie jakieś przykurzenia i drobne retusze..

Potem sesja zdjęciowa i galeria.

 

SPM_A0315.jpg

SPM_A0319.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest prawdziwy Model (przez duuuże M), ja jeszcze dużo się będę musiał nauczyć, aby dojść do tego poziomu. Tylko muszę więcej kleić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze, aż chce się kleić dalej

 

Przegapiłem moment pojawienia się brzydkich czerwono-brunatnych plam na pancerzu.

Co to było, atak niestrawności u załogi czy staranowanie palestyńskiej wioski?

 

A to takie plamy (sam nie wiem od czego ) , ale pełno tego na izraelskich pojazdach :

 

galbatash.jpg

Merkava.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To już naprawdę ostatnie fotki w warsztacie. W poniedziałek ląduje w galerii. Wielkie dzięki dla wszystkich oglądających, komentujących oraz dopingujących do dalszych prac

 

SPM_A0373.jpg

 

SPM_A0369.jpg

 

SPM_A0372.jpg

 

SPM_A0370.jpg

 

SPM_A0371.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie jaka galeria bez dioramy tam się nie pokazuj

 

Maszyna ci wyszła wybornie... co tu dużo mówić, figurki troszku mi się nie podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie jaka galeria bez dioramy tam się nie pokazuj Very Happy Very Happy

Haha, no niestety , żadnej dioramy nie planuje na razie. Może przy następnym projekcie - Magachu 7 C lub Merkavie 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.