Jump to content

Gdzie kupowac blaszki fototrawione?


Solbus
 Share

Recommended Posts

To pytanie w tytule, tak śmiało postawione, chocby z największym bólem rozwiązac by należało. Otóż w polskich sklepach modelarskich do modeli znanych producentów blaszek jak na lekarstwo. Podobno kupuje się je za granicą ale przelewy za granicę kosztują 70 zł. a wysyłka 120 zł. Taka kwota jest dla mnie nie do przyjęcia. Gdzie wy drodzy kupujecie blaszki?

Link to comment
Share on other sites

Podobno kupuje się je za granicą ale przelewy za granicę kosztują 70 zł. a wysyłka 120 zł.
No nie wiem... Ja za transport zywicy z Kanady zaplacilem niecale 20 PLN, a prowizja za transakcje karta kredytowa wyniosla mnie 3.50 PLN. Acha, paczka szla droga lotnicza i czekalem na doreczenie 4 (slownie: CZTERY) dni robocze.
Link to comment
Share on other sites

A ja jak zamawiam przez naszego sprzedawcę z Olsztyna to np. na Eduardzie zaoszczędziłem dwa razy 15 zł na 50zł (czyli u nas blaszki 35zł, w Jadarze 50zł).

Link to comment
Share on other sites

Nie przepadam za blaszkami eduarda drogie i mało, jak dla mnie najlepsze są Part'a.

Popieram cię zwłaszcza starszy eduard ma bardzo uproszczone blaszki i mało elementów a cena wysoka. Ja do pancerki kupuje głownie abera. Dla mieszkańców Warszawy polecam Martolę (najniższe ceny w mieście)

Link to comment
Share on other sites

Ja polecam www.hobbyeasy.com. Płace kartą, a bank bierze bardzo mało. Za lotniczą przesyłkę płacę w zależności od wagi. Np. za zamówienie za ok 200 zł zaplaciłem ok.20 zł. Wybór blaszek ogromny, od zamówienia czeka sie ok 3 tygodnie, ale od momentu wysłania tylko tydzień. Ważne jest to, że orientacyjne ceny można odczytać w zlotówkach.

Link to comment
Share on other sites

Solbus, ile ty dziecko masz lat? Jak nie wiesz co to jest karta kredytowa ( platnicza) to zapytaj rodziców . Wyobraź sobie, że kartą można płacić przez internet!!!

Po pierwsze-trzeba się zalogować, po drugie złożyc zamówienie, po trzecie zaplacić. Proste .

Link to comment
Share on other sites

Jak masz kartę kredytową albo debetową to kupuj na e-bay. Wybór od groma i to za przystępne ceny. Płacisz kartą w systemie Pay Pal , dlatego nic ci nie grozi. Przesyłka za oceanu dużo kosztuje, ale w rezultacie wychodzi tyle co w Polsce ( jak trafisz okazję). No i ta zagraniczna poczta ( amerkańska i niemiecka ). 3 dni od zamówienia i masz paczkę!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.