Skocz do zawartości

MIL MI-24 DW (585) 1/72 Hobby Boss


crustian

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA... ma który drukarkę co by druknąć kalki bo moja "białego" nie ten tego... jak co to PRIV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Bardzo ładnie, widzę, że krasule z GPM-u coraz więcej fanów zdobywają.
Z pewnością pojazd efektowny, ale czy nie lepiej na podstawce wrzucić zwykłego Stara skrzyniowego, które używane są m.in. jako holowniki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, stakor1 napisał:

Mi-24 byś dokończył - i to nie jest żadne Mi-24DW tylko Mi-24D albo jak ruscy na tą wersje 'przejściową' mówili Mi-24D+.

wiesz Pawciu, że dokończę...tylko jest kilka napoczętych projektów no i troche to trwa...

 

3 godziny temu, Grzes napisał:

Bardzo ładnie, widzę, że krasule z GPM-u coraz więcej fanów zdobywają.
Z pewnością pojazd efektowny, ale czy nie lepiej na podstawce wrzucić zwykłego Stara skrzyniowego, które używane są m.in. jako holowniki...

ale ja kcem krufkie i oooo... co mi zrobisz? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, crustian napisał:

co mi zrobisz?

Jak co, będę kibicował!
Ciekaw jestem jak toto wyjdzie i jaki znajdziesz patent na tę szklarnię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Grzes napisał:

Jak co, będę kibicował!
Ciekaw jestem jak toto wyjdzie i jaki znajdziesz patent na tę szklarnię

folia celofanik od papierosów, czyli popularny zestaw pielgrzymkowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super temat. Wkrótce i ja zaczynam strugać tego Hokeja także podglądam i kibicuję ? pytanie mam, orientuje się ktoś może czy są jakieś kalkomanie tudzież inne dodatki by wykonać kabinę w czarnej, nie turkusowej wersji? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2019 o 18:20, Adamsky napisał:

:)

 

janek.jpg

co na to aganiok ?

5 godzin temu, kapsel napisał:

Super temat. Wkrótce i ja zaczynam strugać tego Hokeja także podglądam i kibicuję ? pytanie mam, orientuje się ktoś może czy są jakieś kalkomanie tudzież inne dodatki by wykonać kabinę w czarnej, nie turkusowej wersji? 

jak już Adamsky na fotce ci pokazał...bierzesz np blache edzia turkusowo i pędzelkiem "0" czy "1" turkus pokrywasz czarnym i mosz

Godzinę temu, Marcin Rogoza napisał:

A jak w praktyce prezentuje się ten malutki papierowy modelik?

nawet nawet ale będą spore zmiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale planujesz w całości robić z kartonu, czy szklarnię zabudować np. na czymś takim:
A073.jpg.446197ceb6ce0358c2390ec7082925f9.jpg

A swoją drogą - niezły zwierzyniec szykujesz - na jednej podstawce łania z krasulą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, to będzie niezły misz masz z krasulą...chyba nawet zrobię osobny wątek na forum... no łania i krasula tylko to jakieś ledwie mini-zoo, chyba, że coś jeszcze mie sie urodzi we łbie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.