Jump to content

kapsel

Members
 • Posts

  404
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

kapsel last won the day on May 25 2020

kapsel had the most liked content!

Reputation

272 Excellent

About kapsel

Personal Information

 • Location
  Warszawa
 • Interests
  Militaria, lotnictwo wojskowe- Daleki Wschód, Radzieckie z okresu Zimnej Wojny.
 • Occupation
  Mechanik lotniczy

Recent Profile Visitors

821 profile views
 1. Dzięki za uwagi Nie śpieszę się z budową modelu więc spróbuję dołożyć jeszcze jakiejś drobnicy do wnętrza. Do tego czekają drobne poprawki i podmalówki bo na zdjęciach dopiero zobaczyłem że są niedomalowane miejsca.
 2. I mi gdzieś się rzuciło w oczy że ta skrzynka powinna być w kolorze kokpitu. Eduard pomalował swoje blaszki chyba na podstawie zdjęć tego muzealnego egzemplarza. Zastanowię się jeszcze czy próbować przemalować tę płytę- chociaż nie czuję się na tyle pewnym że zrobię to ładnie. Ewentualnie spróbuję suchego pędzla.
 3. Świetnie wygląda no i ekspresowe tempo.
 4. Szklarnię potnę i wypoleruję, ewentualnie dam szkiełko z Hasegawy. Szczęśliwie zestawowa kabinka jest wolna od rys czy temu podobnych defektów, także postaram się ją wykorzystać.
 5. Nieco lepsze zdjęcia Następnie lakier i wszelakie siuwaksy.
 6. Cześć Obmyślając koncepcję na pomalowanie 110 tak, ażeby efekt końcowy był w miarę przyzwoity i zgodny z tym co sobie zamierzyłem, troszkę popracowałem z detalami kabiny pilota. Jutro bezbarwny i washe oraz pigmenty.
 7. Mi także bardzo podchodzi te sreberko. Normalnie aż chce się rozgrzebać jakiegoś Ołówka ale trzy modele jednocześnie to dla mnie zdecydowanie za dużo. Niemniej Twoja Suczka wygląda już teraz bardzo fajnie i czekam na kalkomanie i resztę zabiegów
 8. Detale wnętrza naprawdę bardzo fajnie wyglądają. Jak to wszystko zbierzesz pomalowane do kupy żal będzie zamykać w czeluściach kadłuba.
 9. Zaintrygowałeś mnie Jerry tymi kolorami. Może to rzeczywiście dać bardzo ciekawe efekty. Przemyślę sobie na spokojnie jak to ogarnąć . Najwyżej będzie kupa śmiechu w galerii
 10. Też się nad tym zastanawiam i dochodzę do wniosku że dobrym pomysłem może być psiknięcie na całość mgiełkę bieli by zbić ten kontrast.
 11. Absolutnie nie zależy mi na Waszym zdaniu w procesie malowania bo wiadomo że jak psikawa się rozochoci to łatwo przeholować.
 12. Dziękuję Panowie za cenne uwagi i wskazówki. Zrobię tak jak podpowiadacie a w między czasie pokażę jak się sprawy mają, byście sobie sami ocenili moje wypociny
 13. Właśnie bardzo obawiam się tego Thalgonis. Pierwszy raz zawsze jest bardzo stresujący Postaram się ażeby warstwy były naprawdę transparentne. Będę wrzucał fotki do Waszej oceny i sugestii.
 14. Czołem Szanowni Popołudnie spędziłem w towarzystwie poczciwego aerka Efekty poniżej, i pragnę jednocześnie powiedzieć że pierwszy raz bawię się w ten sposób. Paluchy pobolewają ale jestem całkiem zadowolony. Myślę że po nałożeniu szaro niebieskiej RLM 76 fajnie będzie wyglądać. Tymczasem
 15. Wnętrze już powoduje u mnie szybsze bicie serducha bardzo fajna robota. Popatrzę z przyjemnością wielką
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.