Jump to content

kapsel

Members
 • Content Count

  321
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

kapsel last won the day on May 25 2020

kapsel had the most liked content!

Community Reputation

211 Excellent

Personal Information

 • Location
  Warszawa
 • Occupation
  Mechanik lotniczy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Shoki piękną maszyną był i z wielką przyjemnością będę podpatrywać warsztat
 2. Popatrzę z przyjemnością. Sam mam ochotę na rozgrzebanie swojego 19.
 3. Właśnie zaczynam swojego E-7 Trop i mimo iż instrukcja nachalnie podaje RLM 02 do kabiny to chyba jednak psiknę szarym RLM 66. Ogólnie zawsze mam kłopot z kokpitami tych wczesnych 109 i Stuka
 4. barszczo widzę że masz sporą i przydatną wiedzę o Messerach. Zaintrygowała mnie rozkmina o wnękach podwozia, a w zasadzie goleni. Czy we wcześniejszych wersjach ( zaczynam E-7/Trop z DAK ) też były one malowane na kolor spodu maszyny?
 5. Bardzo dziękuję za miłe opinie Koledzy. Co do uzbrojenia to jest bardzo skromnie ale zestaw szczerze mówiąc nic ciekawego i poprawnego dla tej kobyłki raczej nie oferuje. Suczita z Hobby Bossa będzie już uzbrojona jak należy, na pełnym wypasie, jak to na szturmowca przystało. Co do limka to żeś trafił #abtb, gdyż pare dni temu wpadł mi w łapska odpowedni zestaw.
 6. Witam serdecznie Po długiej przerwie, zdecydowałem się pokazać cóż udało mi się ulepić w wolnych chwilach na przestrzeni kilku miesięcy. od listopada powstał zaledwie JEDEN model. Su 22 jest dla mnie jednym z najpiękniejszych współczesnych samolotów bojowych, więc kwestią czasu było że model taki powstanie. Poza tym mam do niej sentyment, gdyż na co dzień jestem częścią załogi remontującej aparaty sprężarki do AŁ 21 F3. Miałem już zestaw Smera, więc postanowiłem nieco wzbogacić ów wydmuszkę w jakieś sensowne dodatki, by nieco podnieść wizualny odbiór. Dokupiłem
 7. Bardzo przyjemny MiGacz, no i te malowanie. Świetna praca
 8. Fajny temat bo wczesne MiGacze są po prostu urokliwe. Podpatruję z ciekawością
 9. Jestem pod wielkim wrażeniem wykonania i dbałości o wszelkie szczegóły. Chociaż wielkim fanem Spitów nie jestem to ów egzemplarz jest ślicznym modelem. Szczerze gratuluję świetnej miniatury.
 10. Rewelacyjny model Piękne zdjęcia dzięki którym można dostrzec kazdy szczegół. Chylę czoła i szczerze gratuluję.
 11. Przyglądam się z wielką przyjemnością i przyznam że Suchoj wygląda naprawdę bardzo okazale. Czekam na swojego HB i pewnie lada dzień zabiorę się za niego. Mam pytanie które mnie nurtuje- mianowicie jak rozwiązałeś sprawę kalkomanii na klapkach przeciw pompażowych? Nacinałeś na modelu i później odchylałeś owe klapki ?
 12. Bardzo dziękuję za miłe słowa Koledzy
 13. Dzień dobry Koledzy Po dość długim czasie, pragnę pokazać swój świeżo wypieczony modelik. Bohaterem tej galerii jest miniatura maszyny 341. Kokutai z czasów ciężkich walk na filipińskim niebie w 1944 roku. Odnośnie zestawu, to typowa Tamka- praktycznie zero szpachli i zero jakichkolwiek kłopotów z pasowaniem części. Zestaw mogę szczerze polecić każdemu początkującemu. Od siebie dołożyłem leciwą blaszkę Eduarda dedykowaną owemu zestawowi, która wzbogaciła kokpit ( i tak niewiele widać jak u większości Japończyków ), lufy działek wykonałem z igieł i przenitowałem płatowiec ( nie idea
 14. Ależ ładnisty modelik. Szczerze gratuluję bo miniaturka jest bardzo przyjemna dla oka. Coraz bardziej podobają mi się te zimno wojenne hamburgerki.
 15. Dzięki tenzan za miłe słowa . Faktycznie model jest już na ukończeniu i wkrótce zapewne jakaś galeria się pojawi. Co do obić to i ja uważam że dobrze zrobiłem poprawiając je. A co dalej? Chcę rozgrzebać edkowego Bf Bf109 E-7/ Trop ( w ramach relaksu) no i myślę o Su 22M4 od Kopro z masą dodatków.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.