Skocz do zawartości

* Iveco DLK 23-100 Magirus.


Wojtek Tul

Rekomendowane odpowiedzi

A oto moje Iveco, model był dopiero poraz pierwszy prezentowany na zawodach w Bytomi, Ci którzy go widzieli na żywo mogą, już coś powiedzieć a, Ci co jeszcze nie widzieli modelu na żywo, też czekam na wasze opinię i komentarze, dotyczące modelu. Koniec gadania fotki prosze:

a7d6f5765be48b3d.jpg

6be2af4df14b6722.jpg

549f2fd22c442a27.jpg

0c37e8ce38f85037.jpg

40199d410e6a0b8d.jpg

7989eb5eb7515ada.jpg

8abc7f68e13cec50.jpg

1825d577438207e5.jpg

a26571a8ed9da7bd.jpg

I czekam na wasze skromne, dla mnie opinie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Wojtek ten tez niczego sobie, a powiedz mi jeszcze jedną rzecz, ile dałeś za gablotkę do kenia i iveco??

A co to jest... przecinak do metalu nie pomalowany...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

No w końcu sie doczekałem na to Iveco w galerii. Powiem tylko tyle piękny model, zresztą mi się wszystkie pojazdy pożarnicze podobają.

To Iveco jest w warsztacie, bo mechanik w ręku ma chyba książkę serwisową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
Wojtku co to jest to oczojebne coś ( wydaje mi sie ze wąż) jeśli tak to tan kolor nie pasje

 

Saxot coś tu widzisz oczojebnego . Brachu to są węże do hydrantu i ,jak najbardziej pasują są żółte, zielone, białe. To sobie poczytaj a, najlepiej poszukaj sobie zdjęć.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu sie doczekałem na to Iveco w galerii. Powiem tylko tyle piękny model, zresztą mi się wszystkie pojazdy pożarnicze podobają.

To Iveco jest w warsztacie, bo mechanik w ręku ma chyba książkę serwisową?

 

To jest laptop, a kierowca wyszedł, sprawdzić czy wszystko jest w pożądku z silnikiem, i podniusł kabinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku co to jest to oczojebne coś ( wydaje mi sie ze wąż) jeśli tak to tan kolor nie pasje

 

Saxot coś tu widzisz oczojebnego . Brachu to są szlałfy do hydrantu i ,jak najbardziej pasują są żółte, zielone, białe. To sobie poczytaj a, najlepiej poszukaj sobie zdjęć.

 

Drogi Wojtku.. W Straży Pożarnej nie ma żółtych węży! Sa białe i czerwone. Najpopularniejsze białe W75, czerwone W45. Moj dziadek był strażakiem, ojciec i teraz ja jestem w ochotniczej i my nie posiadamy żółtych węży. Nie widziałem nigdy na oczy żółtego węża nawet jak piszesz do hydrantu. Mozesz mi to udowodnic jakas fotka, ze sa zolte weze?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, ja widziałem w strażach Amerykański La Frans Pumper, głównie to węże robiłem, do amerykańskiej straży a, że mi został zółty zrobiłem również, do Europejskiego Iveco żółty rozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku, a te łańcuchy przy koszu, to do czego służą?

Bo na żadnym zdjęciu jakie posiadam, Iveco nie ma takich łańcuchów.

Tak je dodałeś dla uatrakcyjnienia modelu?

 

Tak, jak by były potżebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladny, podoba mi sie. Moja lepsza polowa mowi ze w akwarium to sie rybki albo chomika trzyma, a nie samochody.

 

To powiedz, że w akwarium to się modele trzyma, takie jak te np, a w terarium, trzyma się rybki czy np. chomika lub jakieś inne zwieżaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież ja żartuję, nie widzisz Adamkijak no jajka se robie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam jeszcze raz mówię dziękuję, Panowie i też życzę jakże owocnych projektów, być może większych jeszcze odemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.