Skocz do zawartości

TAMIYA 1/35 3.7Cm Antitank Gun Pak 35/36 osadzony na dioramie


Evildead

Rekomendowane odpowiedzi

Klimatyczna dioramka w typie zasadzkowym. Zamki karabinów, osłony spustu i jeszcze kawałki luf domalować gunmetalem. Jeszcze ze dwóch, trzech żołnierzy przebiegających gdzieś i zmienieających pozycję, żeby wprowadzić trochę ruchu i byłoby wspaniale. Na tak fajnej podstawce aż się prosi o coś więcej. ?

Edytowane przez TAW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, TAW napisał:

Klimatyczna dioramka w typie zasadzkowym. Zamki karabinów, osłony spustu i jeszcze kawałki luf domalować gunmetalem. Jeszcze ze dwóch, trzech żołnierzy przebiegających gdzieś i zmienieających pozycję, żeby wprowadzić trochę ruchu i byłoby wspaniale. Na tak fajnej podstawce aż się prosi o coś więcej. ?

Dzięki za dobre słowa :)  , to takie pierwsze zabawy z dioramą  , fajnie nawet wyszła , tam miejsca jeszcze jest na niej może rzeczywiście kiedy coś tam dołoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę niestety ostudzę entuzjazm. Figurki pomalowane za gęstą farbą, widać na nich gluty. No i błyszczą się jak szturmowcy imperjalni. Chyba zaczynasz i jest trochę drogi przed tobą. 

Nad fotkami też trzeba posiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2019 o 20:25, bazylms napisał:

Ja trochę niestety ostudzę entuzjazm. Figurki pomalowane za gęstą farbą, widać na nich gluty. No i błyszczą się jak szturmowcy imperjalni. Chyba zaczynasz i jest trochę drogi przed tobą. 

Nad fotkami też trzeba posiedzieć. 

Dokładnie , dzięki za opinie ? , to początki , malowane farbami  tamiya rozcieńczane 2 do 1 na korzyść farby , a świecą się to nie wiem czemu , dałem na to vallejo matt acrylic varnish , wszystko pędzlem malowane

Edytowane przez Evildead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Evildead napisał:

a świecą się to nie wiem czemu

Przypuszczam że światło mocne i pewnie blisko skoro dałeś na to mat to nie powinno się świecić. Można by delikatnie pigmentem Niemców po hełmach :oops: i pleckach poklepać to nie będą tacy błyskotliwi. A w czerni i bieli piękne ujęcie ? tylko widać, że prześwietlone ?

Edytowane przez TAW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, TAW napisał:

Przypuszczam że światło mocne i pewnie blisko skoro dałeś na to mat to nie powinno się świecić. Można by delikatnie pigmentem Niemców po hełmach :oops: i pleckach poklepać to nie będą tacy błyskotliwi.

Możliwe , w rzeczywistości to tak się nie świeca , a światło blisko było bo tylko 30 cm od modelu , na hełmach szczególnie to widać jak się odbija , dzięki za komentarze , poprawie te zamki i osłony bo rzeczywiście nie dopatrzyłem :) , poeksperymentuje z rozcieńczaniem , może 50 na 50 będzie ok tu było 2 do 1 dla farby , malowane w dwóch warstwach a pod nimi podkład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.