Jump to content

Daniel_

Members
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przepiekny model. Mistrzostwo. Zdjęcia też bardzo ładne. ,😀👍
 2. Bardzo . Bardzo ładnie . Swietna scenka , czuć dynamikę akcji. Mundury super . Bardzo mi się podoba . Brudzenie pojazdu też . 🙂👍
 3. Pytanie do znawców ODS . Czy kamuflaż , który podaje Italeri w LAV-25 Piranhia w wersji ODS ( Taki z rudobrązwymi pasami ) jest gdzieś na zdjęciach z tego okresu, czy jest to raczej wersja Itallerowska , Wydaje mi się , że widziałem gdzieś podobne wersje malowania , ale na M 113 . ?
 4. Bardzo ładny. Gratulacje , Świetne zdjęcia plenerowe. 👍
 5. Chociaż to nie moje klimaty, ale wygląda bardzo dobrze. Kierunek słuszny .
 6. Witam. Podzielę się swoimi odczuciami. Wpadłem wczoraj tylko na godzinę( niestety inaczej się nie dało) , bo nie mogłem na dłużej, skupiłem się tylko na wąskiej tematyce, pobieżnie przejrzałem całą wystawę , nie zdążyłem z nikim porozmawiać , i jestem OSZOŁOMIONY do dzisiaj . Ilość modeli powala . Naprawdę świetna impreza.
 7. Nie wiem jak inne , ale ten desert sand to jest taki lekko w różowy , jak sama nazwa wskazuje to jest współczesny US . Mam wrażenie , że powinien być bardziej stonowany , tzn. iść w stronę szarego. Nie zauważyłem problemów z farbami MIG , ale też nie maluje zbyt dużo jeszcze.
 8. To jest jeden z najładniejszych zielonych modeli czołgów jakie widziałem. Świetny .Gratulacje.
 9. Super mikrusik. Wygląda bardzo lekko , wręcz filigranowo , bardzo fajne brudzenie , Pomimo że to 1:35 mam wrażenie że wymagał delikatnego podejścia , Gratulacje.
 10. Bardzo dobry przykład, Jeżeli dobrze rozumuję , to w tym przypadku mamy słońce gdzieś lekko przed przodem pojazdu, ale używając tej techniki nic nie stoi na przezszkodzie , żeby zmodulować "odwrotnie" tzn. ustawić słońce za pojazdem i cienie pociągnąć troszkę inaczej. Można też bardziej równomiernie , dla słońca w zenicie. ( jest nawet taki zestaw do współczesnych pustynnych kolorów Zenith modulation set) . Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy .
 11. Bardzo fajnie , że pojawia się ten poradnik, chętnie podpatrzę coś niecoś . I od razu kilka pytań : Czy elementy wyposażenia malować przed przyklejeniem , czy najpierw sklejać całość , pomalować bryłę , a potem wyposażenie? ( tzn. liny, kanistry, narzędzia. części gąsienic). Tutaj widzę wszystko poprzyklejane , ale to renowacja, a jak w przypadku nowego modelu. Czy zastosować technikę mieszaną tzn. części Łatwo dostępne przykleić i pomalować , a jakieś trudne do pomalowania na bryle, pomalować a później przykleić . Ja mam ciągle obawy , że jak przykleję to będzie mi trudno dostać się w jakieś zakamarki , a jak pomaluje , to że później klej będzie widać , i tak" jak nie urok to s..czka" .
 12. Bardzo fajny "KANCIAK". Czysto , schludnie , elegancko, Ja to i tak lubię wszystko co piaskowe i ma "V" odwrócone. Chyba w poprzednim wcieleniu byłem Beduinem . Powodzenia w Krakowie .
 13. Daniel_

  Rosomak IBG 1/35

  Przepiękny model. Nic nie trzeba poprawiać, tylko oglądać. Gratulacje .Super. 👍
 14. Bardzo Ładny Model. Po trudach do celu !!!
 15. Dłubane ,dłubane i wydłubane, super sprzęt. Bardzo mi się podoba, blaszki "boczno-tylne" bardzo ciekawie wyglądają, Gratulacje 👍🙂 Myślę ,że ten model bardzo chciałby stać na podstawce w scenerii z EXPO. 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.