Jump to content

Daniel_

Members
 • Content Count

  124
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Excellent

Recent Profile Visitors

483 profile views
 1. Fajne to błotsko, ale chyba jeszcze do pokolorowania?
 2. A ja wczoraj zaglądałem co ze "zbiornikiem", musiałem przeleciec kilka stron wstecz, a dzisiaj patrzę a "zbiornik" na początku. I niech ktoś udowodni, że myśli nie docierają do ludzi. Ciekawe ilu jeszcze kolegów myślało o tym modelu? ?
 3. A mi też się podoba . Potym filtrze ladnie sie wszystko wyrownuje. Kierunek działań uważam za słuszny.?.
 4. Generalnie bardzo ładnie. Jakaś lekka szparka na połączeniu maski z grillem od świateł. Może to tylko cień.
 5. No iwłaśnie dlatego warto to zrobić!!!! E Viva Espańa, ole!! ? Potrzeba matka wynalazkow?
 6. Super , Świetnie pomalowana grawerka , GRATULACJE ?
 7. Bardzo elegancko. Chciałbym kiedyś w swoim osiągnąć taki poziom. Gratulacje ??
 8. Bardzo ładny zestaw . Figurki wyglądają na bardzo szczegółowe, np. bieżnik na obuwiu jak i inne detale. Czy podłoże sypnięte pigmentami ?
 9. Zgadzam się z kolegą Bengalem . Do zbiornika polecam coś w stylu "aged white" https://acrylicosvallejo.com/en/producto/hobby/model-air-en/aged-white-71132/
 10. Bardzo mi się podoba , chociaż za samolotami to ja tak nie koniecznie tzn. lubię , ale nie na pierwszym miejscu . Model bardzo ładnie zrobiony. A pierwowzór to porażka jakaś , ciekawe jak to się w ogóle dawało pilotować , przy takim "bąblu" na środku , ciekawe jak wyprowadzić taką maszynę po jakimś gwałtownym odejściu na skrzydło ? To naprawdę była ślepa uliczka , niestety również dla wielu pilotów.
 11. Ja również zasiadam do kibicowania , wygląda , że diorama "na bogato" będzie . Mam na myśli jakość materiałów i ilość operatorów . Będę podglądał . ? Czy żeby zostać specjalsem sprawność jest najważniejsza? Wydaje mi się że nie . Sprawność fizyczną można wyćwiczyć , ale pewnych cech charakteru i psychiki już nie i chyba one są bardziej decydujące . Pamiętam , kiedyś taki reportaż , chyba się to nazywało "Selekcja" w którym naprawdę wysportowani i w świetnej kondycji odpadali zaraz na początku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.