Jump to content

Daniel_

Members
 • Content Count

  122
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Excellent

Recent Profile Visitors

299 profile views
 1. A mi też się podoba . Potym filtrze ladnie sie wszystko wyrownuje. Kierunek działań uważam za słuszny.👍.
 2. Generalnie bardzo ładnie. Jakaś lekka szparka na połączeniu maski z grillem od świateł. Może to tylko cień.
 3. No iwłaśnie dlatego warto to zrobić!!!! E Viva Espańa, ole!! 🐂 Potrzeba matka wynalazkow😉
 4. Super , Świetnie pomalowana grawerka , GRATULACJE 👏
 5. Bardzo elegancko. Chciałbym kiedyś w swoim osiągnąć taki poziom. Gratulacje 👏👏
 6. Daniel_

  Seal Team (6?)

  Bardzo ładny zestaw . Figurki wyglądają na bardzo szczegółowe, np. bieżnik na obuwiu jak i inne detale. Czy podłoże sypnięte pigmentami ?
 7. Zgadzam się z kolegą Bengalem . Do zbiornika polecam coś w stylu "aged white" https://acrylicosvallejo.com/en/producto/hobby/model-air-en/aged-white-71132/
 8. Bardzo mi się podoba , chociaż za samolotami to ja tak nie koniecznie tzn. lubię , ale nie na pierwszym miejscu . Model bardzo ładnie zrobiony. A pierwowzór to porażka jakaś , ciekawe jak to się w ogóle dawało pilotować , przy takim "bąblu" na środku , ciekawe jak wyprowadzić taką maszynę po jakimś gwałtownym odejściu na skrzydło ? To naprawdę była ślepa uliczka , niestety również dla wielu pilotów.
 9. Ja również zasiadam do kibicowania , wygląda , że diorama "na bogato" będzie . Mam na myśli jakość materiałów i ilość operatorów . Będę podglądał . 👍 Czy żeby zostać specjalsem sprawność jest najważniejsza? Wydaje mi się że nie . Sprawność fizyczną można wyćwiczyć , ale pewnych cech charakteru i psychiki już nie i chyba one są bardziej decydujące . Pamiętam , kiedyś taki reportaż , chyba się to nazywało "Selekcja" w którym naprawdę wysportowani i w świetnej kondycji odpadali zaraz na początku.
 10. Pytam ,bo wyglądają bardzo dobrze . Ja wklejałem ostatnio Eduard i z tego co widzę to Bronco są lepsze. Opisałem to na forum humvee.
 11. Czy blaszki na klapie bagażnika to Eduard? proszę o zbliżenie kształu wygięcia .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.