Skocz do zawartości

SKOT - czyli poranek pewnej niedzieli


okonek

Rekomendowane odpowiedzi

Modelik zaje...fajny Cudo, istne i widzialne cudo A ja okonku myślałem, że tylko pływadełka łykasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano (edytowane)

Jacku nie wiem jak z tą zgodnością . Nigdy tego nie sprawdzałem. Ale lukając na materiały jakie do niego miałem to części wyglądają całkiem , całkiem . Uważaj na te pojazdy ...u mnie miały być przerywnikami w lotnictwie i tak jakoś .......

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
No ten SKOT to kurde...... opad kopary na maksa !!! Model odjechany na maksa !! Cacy !! Jest przepiękny. Też bym takiego chciał ale ta cena Evil or Very Mad

 

No czy sklejony? Nie śledziłem wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Okonek model miodzio SUPER ale mam pytanie ,czemu tęsknisz za tym czasem. Ja jak widzę takie kształty pojazdu to mnie co tu dalej pisać nie lubie tych wspomnień .Dla mnie to był i jest symbol zniewolenia Narodu Polskiego a ty nie masz takich wspomnień? . Nie gniewaj sie tak napisałem coś od siebie ,bo zlepiłeś go całkiem fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okonek model miodzio SUPER ale mam pytanie ,czemu tęsknisz za tym czasem. Ja jak widzę takie kształty pojazdu to mnie co tu dalej pisać nie lubie tych wspomnień .Dla mnie to był i jest symbol zniewolenia Narodu Polskiego a ty nie masz takich wspomnień? . Nie gniewaj sie tak napisałem coś od siebie ,bo zlepiłeś go całkiem fajnie.

 

Artur bez obrazy ale ja myslalem ze ty masz ze 13 lat

 

Ja tamtych czasow nie pamietam bo mnie chyba rodzice jescze w planach nie mieli Ale z gazetami do skupu latalem zeby dostac tasme życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz stary jak sie ma latka to czasem ludzie KAMIENIEJĄ. Ja mchem nie obrastam, bo sie toczę dalej. Ale czasem mi się chce wyć, bo wczoraj się dowiedziałem ze mój dobry przyjaciel miał wywrotkę samochodem na tym lodzie i umarł na miejscu( nawet nie prowadził, a ten, co prowadził to tylko poobijany). I jak ja mam być normalny?,Idzie wyć. Jadę na tym wózku i z tego ratuje mnie tylko defekt mózgu. Przepraszam Okonku ze ci tak nie w temacie piszę, ale jest mi strasznie źle i musiałem to napisać. Już zmiatam i nie zaśmiecam tematu. Hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Sorry, że rozgrzebuję stary temat. Model ogólnie zajefajny, ale muszę się do czegoś przyczepić.

026.jpg

Jak widać na powyższym zdjęciu, pojazd będzie skręcał w lewo. To skąd wzięły się jego ślady przed przednimi kołami? Cofał, czy jak? No, chyba że przed nim jechało coś innego i pojechało prosto, a jemu kazano skręcić...

 

Tak poza tym szczegółem to wszystko jest theBest. Po prostu super.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.