Jump to content

PZL W-3 all versions - PZL Adamsky

Recommended Posts

W dniu 24.11.2019 o 22:24, Mitrandir napisał:

Adamie...o tablicach (blaszka + kalka) :szampan1:

jak tylko będzie 72 :)

no to teraz trzeba to przerobić i dopasować do Answera :)

tab2.jpg.0f60940b68e1a2c11aa8da1acd0ea349.jpg

Edited by Adamsky
  • Like 2
  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kolejna fabryka W-3 w skali 1:48, na początek nie typowo, zaplanowane 2 cywile - W-3AS SP-SUI - Heliseco oraz W-3A EC-MJJ - HASA, kalkomanie w zasadzie są już, dla SUI czekam na blaszki od Yahu, a do

Witam szanowne grono miłośników W-3 - tak jak pisałem kalki już są  oczywiście jeśli będą chętni będą dla wszystkich  

Witam Państwa po przerwie(niestety nie urlopowej)!!! W kwestii "tego czarnego" jest to tzw." megafońia",głośniki symetrycznie po obu stronach,jak ktoś słusznie zauważył, mająca służyć do ogłaszania na

Posted Images

no i wyszło coś takiego, dla znawców- wskaźnik paliwomierza starego typu PPS-21, podziękowania dla Aleksandra z Zalasu, jeszcze kilka elementów z blaszki dorobię i ruszamy dalej, będzie więcej modelu :) 

hasa.jpg

30 minut temu, mbrnnr napisał:

Tablica super. ?

@mbrnnr przez skromność nie zaprzeczę ?

Edited by Adamsky
W dniu 24.11.2019 o 22:43, Mitrandir napisał:

Zastanawiam się czy oni w ogóle go zrobią w 72ce...

No co Ty...
Teraz już zwyczajnie nie mają wyjścia! 

• Like 1
  • 2 weeks later...

dojechały blaszki do SP-SUI, podziękowania dla Yahu za blaszki , sa rewelacyjne - dłubiemy dalej, póki co walczę z dodatkowymi blaszkami - kabina transportowa

IMG_8468.JPG

• Like 3

Dobra wiadomość ? . Ja dzisiaj 7 raz zmywałem główny panel pilotów ? . Nie daje rady pomalować tych czarnych elementów . 

Tablica z Yahu nie za zielona ?

Pozdrawiam Hello

Tablica jest ok

5 godzin temu, Hello napisał:

Nie daje rady pomalować tych czarnych elementów . 

może wykałaczka???

7 godzin temu, Hello napisał:

Tablica z Yahu nie za zielona ?

tablice do W-3 to oddzielna historia , było ich tyle, ze można osobny wątek założyć, a kolor jest dobry, wszystko kwestia światła

0576917.jpg

5 godzin temu, Adamsky napisał:

może wykałaczka???

Nie daje rady po prostu , wystające elementy są za płaskie . Już robiłem pędzelkiem , wykałaczką , maski ... Jeszcze raz spróbuje zamaskować i psiknąć czarnym . Jak nie to zostaje tylko kalkomania czarna albo zostawię wszystko w tej zieleni . Trudno , nie bez powodu przeszedłem na skalę 1/48 .

3 godziny temu, Adamsky napisał:

a kolor jest dobry,

Czyli Hataka zrobiła za jasny i za niebieski kolor . Jeszcze mógłbym kupić te blaszki Yahu . Zobaczę jak wyjdzie dzisiaj . Tak jestem cierpliwy ( albo uparty ). 

Przy okazji takie gotowe pomalowane blaszki Answer mógłby już w pudle sprzedawać . 

Pozdrawiam Hello

11 godzin temu, Hello napisał:

Dobra wiadomość ? . Ja dzisiaj 7 raz zmywałem główny panel pilotów ? . Nie daje rady pomalować tych czarnych elementów

Przechodziłem przez to samo... próbowałem i wykałaczką i pędzelkami. Wyszlo mi jak wyszło, nie byłem zadowolony więc jak ktoś ma sposób to chętnie i wypróbuję... na pewno odpowiednia gęstośc farby jest kluczowa...

3 minuty temu, leon napisał:

odpowiednia gęstośc farby jest kluczowa...

Bez wątpienia , niestety na panelu wszystkie pstryczki są w idealnym rządku a ręka "chodzi" swoją drogą . Nie da się oszukać jak w tradycyjnym panelu "bez ładu i składu". Idealnym rozwiązaniem byłoby zostawienie w wypraskach wszystkich czarnych elementów a blaszka powinna tylko odwzorować jednolity , główny kolor . Tak jak dziurki są na zegary .

Hello

3 minuty temu, leon napisał:

Przechodziłem przez to samo... próbowałem i wykałaczką i pędzelkami. Wyszlo mi jak wyszło, nie byłem zadowolony więc jak ktoś ma sposób to chętnie i wypróbuję...

Może kalkomania kolorowa? najlepsze rozwiązanie, nawet w tej skali tablica jest mała lub blaszka z kalkomania, robiłem to na Kani i jakoś to wyszło, mimo 1:48 tablica jest mała, tak planuje zrobić na HASA

12711321_1814647405429325_2836632721217828977_o.jpg

12764329_1814647585429307_5574995869880840160_o.jpg

• Like 2
1 minutę temu, Mitrandir napisał:

Czy na taką tablicę mogę też liczyć w 1/ 72? 

@Mitrandir wymiary do 72 poproszę :) 

• Thanks 1