Skocz do zawartości

PZL W-3 all versions - PZL Adamsky


Adamsky

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Wymysl napisał:

Z ciekawości (jeśli to nie tajne): zdarzało im się w Iraku używać bojowo uzbrojenia?

Niestety musze powiedzieć ze TAK, informacyjnie zdjęcia które to pokazałem sa mojego autorstwa, byłem uczestnikiem III zm PKW O.I.F - Bazy Babylon, Al Kut, Ad Dywianiyah, bywalem tez w Talli, Al Hillah , Karbala czy Bagdad

 

  • Like 1
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Niestety ze względów zdrowotnych w zasadzie postój i tylko drobne prace i tak na szybko, dojechały tablice do Hiszpana i RL-a oraz nowych Anakond, plus WA i AE :) - foto telefonem , wiec proszę wybaczyć za jakość

IMG_20211216_182227.jpg

IMG_20211216_181827.jpg

IMG_20211216_181708.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Wojtu204 napisał:

Powiedz proszę, czy ta tablica do RL, to zapowiedź masowej produkcji? 

Witaj, wiele osób z MW mnie zna, jestem fanem śmigłowców, zwłaszcza z Biało-czerwona szachownica, a Sokół to w pewnym sensie moje dziecko, a 0911 tym bardziej, dłubie sobie Sokoliki ponad 20 lat związany ze śmigłowcami w MON, bo z lotnictwem dużo więcej :) , czy masowa produkcja nie sadze, ale zawsze kilka kpl mam, w sumie mogę zrobić każdego Sokola. mam uszykowane kilka zestawów do "pesudo Anakodny" 0209 i 0304 , 3 zestawy do Anakondy okazjonalnej 0506, tablice do wersji hiszpańskiej HASA czy tablice do RL-a , wszystko manufaktura PZL Adamsky :), co powstaje do Sokola pokazuje tu właśnie, niestety choroba mnie w zasadzie zatrzymała i tylko sporadycznie cos wrzucam. Zima wiec cos sie podłubie, na chwile obecna będzie W-3A - HASA, W-3T - Heliseco, W-3RL 0417 - pomarańczowe drzwi, Anakonda - nie wiem jaka jeszcze ale chyba w nowym malowaniu oraz W-3WA 0911 i W-3Ae 0911 - do tych 2 ostatnich rysuje  nosek w 3d oraz belki podwieszeni wraz z wyrzutniami, ASO-2W, skrzynka amunicyjna oraz osłona działka GSZ-23Ł ( działko będę adoptował z Mi-24) oraz wciągarkę LPG-150. Jeśli  więcej potrzeba zapraszam na PW lub "fejsbąka" . Korzystając z okazji wszystkim Wesołych Świąt i zdrówka (foto z neta)

268889977_3333328223561228_779096184719843460_n.jpg

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam w Nowym Roku koledzy, najważniejsze zdrówko idzie do przodu, i szykujemy powoli wersje WA :)  juz nie długo próbne wydruki - na chwile obecna sa przygotowane 

1. ASO-2W

2. nosek WA

3. skrzynka amunicyjna

4. wciągarka ŁPG-150

5. podwieszenie podkadłubowe

6. wyrzutnia B810

 

z belkami podwieszeni walczę :) na chwile obecna wygląda to tak - oczywiście 1:48

projekt3d_w-3wa.jpg

Edytowane przez Adamsky
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adamsky napisał:

szykujemy powoli wersje WA

 

Witam 😊. To znaczy , że Answer szykuje ?

Mógłbyś wstawić zdjęcie ze śmigłowcem w wersji WA . Same literki nic nie mówią .

Hello

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Adamsky napisał:

byle nie był gorszy :) @mirage3

Też prawda :piwo: Swoją drogą to liczę na powiększenie rodziny Sokołów w 4osiem, ostatnio zrobiłem sobie "sporo" fotek Anakondy 0511 i teraz czekam na model. A dodatki widzę, że się już robią i do innych maszyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Hello napisał:

 

Witam 😊. To znaczy , że Answer szykuje ?

Mógłbyś wstawić zdjęcie ze śmigłowcem w wersji WA . Same literki nic nie mówią .

Hello

PZL Adamsky to NIE ANSWER!!!!! szykuje dodatki by ze zwykłego Sokola zrobić swoja maszynę z PKW, wersja WA to wojskowy z certyfikatem FAR-29 :)

78687.jpg

17 minut temu, mirage3 napisał:

Też prawda :piwo: Swoją drogą to liczę na powiększenie rodziny Sokołów w 4osiem, ostatnio zrobiłem sobie "sporo" fotek Anakondy 0511 i teraz czekam na model. A dodatki widzę, że się już robią i do innych maszyn.

Pytanie do Answera kiedy wydadzą kolejnego Sokoła , u mnie w Hangarze będą powstawać, W-3T Heliseco, W-3A - HASA, W-3WA PKW, W-3AE PJEM, W-3WARM nowe malowanie, W-3RL SAR 417 pomarańczowe drzwi, co więcej czas pokaże :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Hello napisał:

To znaczy , że Answer szykuje ?

Raczej Adamsky :mrgreen:

 

O, już mnie główny projektant uprzedził z informacją...

Edytowane przez Grzes
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Adamsky napisał:

PZL Adamsky to NIE ANSWER!!!!

No , dobra dobra , po cichu, przed chwilą się Sylwester skończył . Jeszcze wszyscy w łóżkach do siebie dochodzą a głowa taka trochę marynarska 🙃.

 

Tak pytam , bo wydawało mi się , że kiedyś wspominałeś o Sokole jak o swoim dziecku .

 

Wracając do :

 

2 godziny temu, Adamsky napisał:

i podwieszeni walczę :) na chwile obecna wygląda to tak - oczywiście 1:48

projekt3d_w-3wa.jpg

 

Wskazane jest pokazać to bardziej marketingowo 👍. Co , jak , do czego i po co . 

 Jak mam zakupić jak nie wiem co to jest ? Zwłaszcza gdy zajrzę np. tutaj za dwa tygodnie .

Hello

Edytowane przez Hello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Hello napisał:

 

Tak pytam , bo wydawało mi się , że kiedyś wspominałeś o Sokole jak o swoim dziecku .

 

Zgadza sie  z Sokołami jest związany w skali 1:1 , a tym bardziej z np Sokołem 0911 - to moja maszyna, byłem z nim w Iraku, a dodatkowo brałem udział w jego modernizacji do wersji AE - czyli medyka z PJEM ( Powietrzna Jednostka Ewakuacji Medycznej) w której tez pracowałem :)

10 minut temu, Hello napisał:

 

Wskazane jest pokazać to bardziej marketingowo 👍. Co , jak , do czego i po co . 

  Jak mam zakupić jak nie wiem co to jest . Zwłaszcza jak zajrzę np. tutaj za dwa tygodnie .

Hello

nikt nie mówi , ze to na sprzedaż :) czy tez produkcja masowa 😛:lajkonik:

Edytowane przez Adamsky
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, dla zainteresowanych, zdrowie lepiej, są postępy, jeszcze nie schodzę i pomęczę Was troszkę :)

no i sa pierwsze elementy do wersji AE i WA  1:48

- gaśnica 1kg do kabiny pilotów i transportowej

- butle tlenowe duze i male ( W-3 i Mi-17)

- pekaska, beryl i Swd - do W-3WA

druk i projekt nasz forumowy kolega Skinn3r- POLECAM!!!!:lajkonik:

271493069_957269685170919_2554546527380854618_n.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Adamsky napisał:

Witam, dla zainteresowanych, zdrowie lepiej, są postępy, jeszcze nie schodzę i pomęczę Was troszkę :)

no i sa pierwsze elementy do wersji AE i WA  1:48

- gaśnica 1kg do kabiny pilotów i transportowej

- butle tlenowe duze i male ( W-3 i Mi-17)

- pekaska, beryl i Swd - do W-3WA

druk i projekt nasz forumowy kolega Skinn3r- POLECAM!!!!:lajkonik:

271493069_957269685170919_2554546527380854618_n.jpg

Cieszę się, że nas pomęczysz... i że współpraca rozkwita 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
1 godzinę temu, Grzes napisał:

 

Dzięki, na wet nie miałem pojęcia, że hataka wydała dedykowany zestaw. Chyba się zaopatrzę, skoro w planach mam wszystkie polskie śmigłowce.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 months later...

Witam koledzy, dziękuje wszystkim za wsparcie i miłe słowa w sytuacji jakiej się znalazłem, postaram się wrócić do rzeczywistości choć nie będzie łatwo.  PZL Adamsky pracuje na 5% - sam temat chwilowo ZAMKNIETY .Miło bylo się spotkać z Wami na konkursie w Dęblinie. Fajnie było zobaczyć modele z kalkami które wykonałem, pogadać, powspominać. Na forum zaglądam i obserwuje tematy związane ze śmigłowcami, sam zakupiłem kilka dodatków do swoich śmigłowców - powoli cos dłubie...CDN

 

pobrane.jpg

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.