Skocz do zawartości

F/A-18C Hornet ACADEMY 1-72


spiton

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj listonosz przyniósł mi paczuszkę :-))

Odpakowałem i........

PANOWIE JEST DOBRZE :-))A NAWET BARDZO DOBRZE!!!!

Jak znajdę trochę czasu to zrobię In-boxa :-))

Linie podziału delikatne i świetne, nity delikatne, powierzchnia modelu delikatnie matowa , skala detalu wyśmienita. Model naprawdę piękny.

Hasegawa zdeklasowana :-))

Wszyscy , którzy czekali na ten model zostaną nagrodzeni, a ci niewierni, którzy nabyli italerkę, Kittecha, tamkę, czy hasegawe, będą mieli od dziś zaplute brody :-)!!!!

 

Dobrze, że amerykanie uratowali pół Korei przed komuną, bo byśmy do końca świata nie mieli dobrego Horneta!!!

amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiton - wrzucaj foty, bo jako miłośnik wszystkiego, co lata i nie potrzebuje śmigieł na Horneta czaję się już dłuższy czas... Kalki do jakich malowań są w zestawie?

Jedna rzecz mnie tylko niepokoi: jakość kalek - ponoć kalki Academy nie kładą się najlepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wypasu to mu jeszczę trochę brakuje nie ma kanałów dolotowych jak Fujimi i komory ma za płytkie podobnie jak Hase, Fujimi.. Co go ratuje to możliwość zrobienia "najnowszej" odsłony wersji C no i 3 malowania, z których 2 są bojowe (OEF i OIF). I tak trzeba będzie kupić bo Hasegawy dawno się pozbyłem całej i został mi Tylko jeden Hornet Fujimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wypasu to mu jeszczę trochę brakuje nie ma kanałów dolotowych

Jakich kanałów??be jeśli chodzi o te których ujście jest na spojeniu skrzydła z kadłubem to są, i to bardzo fajnie zrobione. A kanały wlotowe powietrza do silników sa tak zrobione,że łatwo je przedłużyć, podobnie model jest przygotowany do otwarcia klap :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie nie ma kanałów dolotowych do silników :-((

Ale od czego poxylina :-)))))

Kiedyś kupiłem sobie A-7 airfixa, tylko ze względu na niesamowity kanał dolotowy :-))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam tylko dwa pytania: jaki jest numer katalogowy (domyślam się, że 12441) i cena?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena 50 PLN

Hasegawa jest droższa. Nie porównywałem tych zestawów ze soba, bo nie miałem takiej okazji, ale na pierwszy rzut oka Academy jest znacznie dokładniejsza, i bardziej "subtelna" w detalu. A poza tym cena !!

50 zeta to w miarę rozsądna cena.Bałem się , po P-38, i heldiverze, i me 262

jakiejś super ceny typu 70 -80 PLN

Generalnie jestem zadowolony. Na F-18 miałem od dawna ochotę.Kupiłem nawet F-18 Minicrafta:-)) Rany , co to za syf !!!!!!!!!! Myślałem ,że to jakieś wcielenie academy :-)) A ten model pozwoli mi zrobić z nim to co planowałem :-))))

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem, że Hasegawa przy modelach Academy i Fujimi to TRAGEDIA !!

Hase jest za krótka za skrzydłami o jakieś 3mm, komory podwozia do zrobienia, kanały dolotowe do silników też, cała kabina do zrobienia, pylony pod skrzydłami do przeróbki o podwoziu nie wspominam bo przypomniało wszystko tylko nie to co powinno do tego podział technologiczy i wiek modelu...naprawdę się nie opłaca dużo lepszą inwestycją jest Academy kosztuje OK 50zł i jest piękny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w łapach Italerkę (super horneta) i na pierwszy rzut oka jest bardzo przyzwoity model. Tamka, to o ile mi wiadomo przepak Italeri.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy Super Robal na rynku sam mam aż 4 sztuki Twisted Evil

Sklejone czy w pudełku???

A jak sklejone, to może byś pokazał :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Hornet Hasy nie ma nic wspólnego z ich wcześniejszymi "tworami" to zupełnie nowy model. Moje Super Robale niestety są w pudłach chciałbym się nimi zająć ale czasu jak na złość brak... postaram się zrobić IN-Boxa zestawu jak wróci do mnie mój aparacik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem takie

 

http://www.allegro.pl/item339637480_wloty_powietrza_do_f_a_18_e_f_zywica_rarytas.html

 

żywiczne wloty do silników z kanałami!!!!

Tyle, że to jest chyba do Super Horneta...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.