Skocz do zawartości

Mig-21MF Fujimi 1:72


Focus

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam modele Fujimi. W latach 90tych były dla mnie synonimem detalingu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Moses napisał:

Uwielbiam modele Fujimi. W latach 90tych były dla mnie synonimem detalingu :)

To tak jak ja, popełniłem podobny zestaw Fujimi, tylko w lustrzanym odbiciu, tzn. model F-14A Ali Cat z tej samej wojny. Do dziś wspominam go (po blisko 20 latach) z dużym sentymentem. Ciekawy jestem tego MiG-a dzisiaj, szczególnie w konfrontacji z Edkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysoki Sądzie model Fujimi posiadam od 30 lat. Pare lat temu złożyłem model Miga-21MF firmy Mastercraft sam nie potrafię tego logicznie wytłumaczyć. Pokornie proszę o łagodny wymiar kary żałuję swego postępku i obiecuję poprawę.

IMG_20210427_183906.jpg

Edytowane przez Focus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się dłubie. W MF na garbie napisane "bis" czyli będzie bis a nie MF jak na pudełku. 

IMG_20210427_191608.jpg

 

IMG_20210427_191534.jpg

 

IMG_20210427_191751.jpg

 

IMG_20210427_191954.jpg

 

IMG_20210427_192146.jpg

 

IMG_20210427_192043.jpg

Edytowane przez Focus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Napisano (edytowane)

Dla miłośników vintage jest opcja no fakt że exclusive czyli droga i nie mająca żadnego innego uzasadnienia niż sentyment. Włoska firma italeri konfekcjonuje ten stary model firmy Fujimi. Na pewno bardzo ciekawa propozycja ze względu na dołączoną kalkomanie i dużą ilość dodatków korekcyjnych do dokupienia. Tylko aby zbudować model w konwencji vintage trzeba używać starych dodatków czyli znajdujących się od dawna na rynku. Ja mam starą blaszkę eduarda i kalkomanie firmy HDL no i jeszcze fotel no name.

IMG_20210507_082933.png

Edytowane przez Focus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2021 o 16:35, Focus napisał:

Model z 1991 roku czyli 30 lat.  Vintage

 

IMG_20210426_164053.png

Raczej youngtimer. Za vintage uznajemy modele, których pierwszy wypust miał miejsce do końca roku 1989 a tu mamy 1991. Youngtiner też jest bardzo fajnym określeniem na tego typu modele nie będące vintage ale obecne od lat na rynku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2021 o 18:35, Focus napisał:

Wysoki Sądzie model Fujimi posiadam od 30 lat. Pare lat temu złożyłem model Miga-21MF firmy Mastercraft sam nie potrafię tego logicznie wytłumaczyć. Pokornie proszę o łagodny wymiar kary żałuję swego postępku i obiecuję poprawę.

IMG_20210427_183906.jpg

Fajny, podoba mi się. Dobra robota !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.