Skocz do zawartości

Opel Blitz ===> Produkcja


Artek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fele są na prawde ciemniejsze niz na focie. A całość będzie kremowo czerwono niebieska bo takie sabarwy browaru, który tenże samochód ma reprezentować.

Dormitor nie za bardzo z tymi fotkami ale na jednej widać kawałek i to jest jakby poduszka obciągnięta dermą... więc w sumie też gładka ale i tak położe na siedzisku kocyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z lat 50 to trochę ianczej sprawa wygląda, Playboya założył Heffner w 1953 roku. Ale jakość wydawnictw wówczas była inna niż teraz. Inna sprawa, czy Playboy był wtedy jedynym źródłem ,,gołych bab''... Pinup girlsy latały też na dziobach np. amerykańskich bombowców z 2 wojny.

 

W sumie sprawa ciekawa, jak długo Blitze jeździły po wojnie? Tak na większą skalę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blitz się produkuje dalej. jak widać juzjest na kołach , doszła też kierownica, pomalowane są tylne błotniki, i reklamy na bocnych i tylnej burcie. Nisetety nie są identyczne bo malowałem je bez szblonów ale pocieszam się faktem ze nie patrzy się nigdy jednocześnie na obie strony.

th_IMAG1269.jpg

th_IMAG1268.jpg

To ja ide coś pokleić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie bez szablonów dlatego wyszło deczko nierówno. Jedynie ołówkiem sobie narysowałem lekko te literki i potem pędzlem malowałem, najpierw kontury a potem wypełniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nam forum zamiera. Przy Blitzu prace już właściwie wykończeniowo dekoracyjne czyli maluje, maluje, czekam aż wyschnie i dalej maluje, kupe czasu to zabiera. jak widać kabinka zaczęta, dół paki prawie, że o mało co, gotowy. Zrobiłem też termosik z piknym kwiatuszkiem

th_IMAG1272.jpg

th_IMAG1271.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już piszę. Termosik zrobiony z pełnego patyczka po lizaku. Średnica mi akurat przypasiła. A tą cześć w kolorze gunmetal (kubek to ma być taki nakręcany) zeszlifowałem papierem ściernym. Uchwyt wygięty z blaszki z tacki na grilla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie roszczeniowy jesteś dormitorze. Może by tak samemu poszukać, popróbować, a nie tak od razu "jak zrobiłeś"

 

A ślady robiłem tak, że najpierw wzdłuż łączeń desek podłoi paki przejechałem suchym pędzlem kolorkiem Natural wood Humbrola (kończy mi się tak na marginesie). Potem rzuciłem ciemnoszare obicia na metalowe częsci paki. Następnie czarny olejny wash, a na sam koniec delikatne podrdzewienia suchymi pastelami. mam zamiar też tak zrobić reszte paki. Przy zewnętrznych stronach burt ograniczę sięjednak tylko do delikatnego washa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.