Skocz do zawartości

Dioramka, Garbi - prezent dla przyjaciela


fliper_nx

Rekomendowane odpowiedzi

Oto skończona dioramka...

Prezent przyjacielowi przypadł do gustu, również jestem zadowolony z efektu końcowego ale... Mógłbym lepiej wykonać tył stodoły [ nie mam fotek ale wykończenie to zwykły biały styren], dodać więcej roślinności i lepiej przymocować płotek. Płotek został zakupiony w sklepie M-Zone jak i farby do pomalowania makiety.

HPIM7345.jpg

HPIM7348.jpg

HPIM7358.jpg

 

HPIM7398.jpg

HPIM7377.jpg

HPIM7430.jpg

HPIM7396.jpg

HPIM7408.jpg

HPIM7427.jpg

HPIM7381.jpg

HPIM7375.jpg

HPIM7400.jpg

HPIM7407.jpg

HPIM7423.jpg

HPIM7426.jpg

HPIM7431.jpg

HPIM7435.jpg

HPIM7401.jpg

HPIM7386.jpg

HPIM7385.jpg

 

 

 

 

 

 

 

WIP w odpowiednim dziale.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super diorama kolego! naprawdę pełen szacun. Nie za dużo nie za mało.Nie jest tam naciupane i i co ważne jakość wykonania na wysokim poziomie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł z tą dioramką, a i wykonanie Tylko trochę rażą mnie felgi, są ciut za nowe w stosunku do reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając te zdjęcia tak myślałem że ktoś się o nie upomni... Można użyć trochę fantazji i pomyśleć że właśnie zostały wymienione FELE wraz z ogumieniem i GARBI został wytoczony ze stodoły na światło dzienne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fliper powinieneś go jeszcze bardziej sponiewierać. Jakaś rdza, zwisający zderzak

 

A ja wiem co to za garbus Widziałem takie na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Mnie bardzo podoba się daszek z blachy falistej - świetnie postarzony. Sztachety w płocie moim zdaniem wyglądają sztucznie, zwłaszcza góra, taka dziwnie postrzępiona. Ale ogólnie przepięknie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M odgrzany troszku kotlecik ale miło że jeszcze ktoś dostrzega jakieś plusy i wytyka minusy . Płotek taki kupiłem, dioramę niestety robiłem na szybko - niestety. Roślinki dałem bo takie miałem pod reką, najważniejsze że obdarowywany był w wielkim szoku i nie ukrywał zadowolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Pomysł bardzo fajny, a wykonanie też niezłe

 

Rzeczywiście tak jak wspomnieli koledzy przydałaby się jakaś rdza i zużycia na niektórych "zbyt nowych" częściach i trochę bardziej realistyczne rośliny.

Nie zaszkodziłyby również akcesoria takie jak blaszana beczka, narzędzia czy rzucony gdzieś brezent.

 

Mam nadzieję, że to nie jest Twój ostatni projekt tego typu.

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, znów odgrzewacie starego kotleta ale jest mi miło z tego powodu . Nie, nie jest to ostatni mój taki projekt ale potrzeba trochę czasu na realizowanie pasji, tego mi brak :( . Tektura falista faktycznie została wyciągnięta z opakowania HITsów. Jexys trochę późno ale ważne że opisuję - jest to MDF wyprofilowany dostawka do wiertarki na papiery ścierne. Ostrzegam - powoduje to duże zakurzenie!

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.