Skocz do zawartości

Tygrys(także kierat) 1 Późny-what if


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rafale to naprawdę Tiger Hybrid. A na serio??? Pędzisz jak mała lokomotywa. Niemniej wszystko ładnie, tylko szkoda, że wieżyczka Kommandera nie jest basztowa... Gąski Friulmodel czy Magicktrack??

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest basztowa

Nie mam dawcy organów....wziąłem to, co miałem dostępne na już.

Model nie był planowany, a części nie były skrupulatnie zbierane .

 

Gąski Friulmodel czy Magicktrack??

Chyba pójdą friule, muszę się z nimi oswajać.

Miarkowałem już kilka ogniwek i świetnie pasują do kół zębatych

Mogłeś mu walnać duzo części w róznym malowaniu

Lufa, miała byc minia, jednak szara fajnie wyglada i raczej taka będzie(nie tykałem)

Jak pisałem wcześniej, przemyslałem się, że mam w swoich "smieciach" takowe...błąd.

Tylne części kół(wewnętrzne) pójdą minią, to samo spotka włazy .

Może pokrywa silnika....jak już chwycę pędzel w łapę, to i wizja przyjdzie.

 

Ale to twój projekt

Mój ci on, jednak co do samego słowa projekt...hm..to takie z rodziny samosiów(samo się robi)

 

Ten spaw, chciałbym wykonać jako świeżyznę,mam nadzieję, że mi wyjdzie(to samo ten kawałek stali dospawany tuż obok niego.

Ok to pospekulowałem a reszta i tak wyjdzie w praniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się...jeśli ktoś ma na zbyciu wieżyczkę dow. wczesną, czy późna..chętnie odkupie..szlag by to..model sie suszył i poleciał z okna.

W życiu bym nie pomyślał, ze podmuch go zdejmie z parapetu...

Uszkodzenia niewielkie, jednak wieżyczka niedoklejona zgubiona.

Patrzyłem w serwisach, dawców organów brak.....:[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też kiedyś spadł model z biurka, ale byłem zły...

Jeżeli tygrys cały to znak że twarda machina, nawet z plastiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśliby zleciał z biurka, pół biedy, ważne że części znajdziesz, mój poleciał z 9 pietra..krzaki i miękka ziemia.

Porysowana farba,zaczepy traków zapasowych też poszły, nie zauważyłem wcześniej...

ResizeofP6076639.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I błotko już na kole napędowym jest Kurde, dobrze, że nie rozkradli zanim do niego dopadłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory się zastanawiam..."tarłem" washa na sfh18..usłyszałem pyk...i zniknął mi łeb tygrysa,wziąłem reklamówkę, na zwłoki...myślałem,że nie będzie co zbierać.

Przeciez to bydle ciężkie, gdzie jeszcze doszła lufa, zimm...

Sąsiadka dba o ogródek i to go uratowało, krzaki i wilgotna ziemia.

W zeszłym roku, tak suszyłem koła od berge, na słoneczku...widocznie 1 raz to było za mało..ale trzeciego już nie będzie.

 

Ps. przynajmniej nie da sie doczepic do odpryskow farby i otarc.

Dobra myśl,poza własną inwencją pozostawię te....

Jak przestanie już ze mną walczyć i go ukończę, to będzie coś !

Tylko wieżyczkę muszę skołować :[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wieżyczkę muszę skołować :[

Rafał, a po co wieżyczka dowódcy??? Może zrób właz bezpośrednio na wieży. Na pewno masz jakiś stary niepotrzebny właz, albo po prostu wytnij takowy z polistyrenu... Model zyska przez to wygląd pojazdu robionego na szybkiego, w maju 1945. A płaska powierzchnia górnego pancerza, będzie wyglądać bardzo ciekawie. Właz może być w kolorze minii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zrób Tygrysa w wersji Cabrio, ewentualnie Targa To były dopiero niezły motyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieżyczka wygląda jak pomalowana jakim lakierem do paznokci. Przynajmniej ja tak to widzę. Ja bym proponował jeśli można różne cammo zamiast mini. W końcu jaki dowódca chciał by mieć na czołgu coś co się tak wyróżnia już pewnie prędzej obłożył to jakimś błotem żeby czerwonego nie było widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie wygląda zaiście szkaradnie No, ciekawe co z tego wymodzisz. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy po niemieckich innowacjach???

40`/41`-po wejściu na minę i naprawach polowych

zaiście szkaradnie

bywa

dlaczego lufa jest biała...

a.jasno szara(fotki na flashu)

b.jako spora część metalowa,podatna na niezamierzone odpryski farby będzie dopiero malowana na końcu(inny kolor aniżeli reszta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.