Skocz do zawartości

Tygrys(także kierat) 1 Późny-what if


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam nadzieje, że z każda oglądana fotografia..nie dostane bana za nie trzymanie sie"regulaminu" BF

Ja po prostu nie umiem pracowac pod dyktando.

A oto model, na cienkiej linii.

 

Najpierw "baza", chcę widziec jak ma wygladać:

P7177453.jpg

P7177444.jpg

P7177443.jpg

 

 

Coś za mało dodaję/ulepszam

 

P7177453.jpg

P7177447.jpg

P7177445.jpg

 

 

Tu zakończyłem,zakładam kółka

P7177455.jpg

 

Znów "waloryzuję"

 

P7177466.jpg

P7177465.jpg

P7177463.jpg

 

Jak już mi pasuje faktura biore się za resztę:

P7177471.jpg

 

 

Piotrek,wybacz..ale model ma sie teraz tak:

 

P7177479.jpg

P7177478.jpg

P7177476.jpg

P7177475.jpg

 

 

Poniosło mnie..no cóż,ten model( JA ) tak ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... na ciemnych monitorach forum wpada w brąz... No coż... Hym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Rafał, bardzo dobra ziemia. Pafica myślał, że to prawdziwa

 

 

hehehhehe...

 

Ja wtedy wogóle nie myślałem Prawie śpiąc wlazłem na drugą stronę twojej relacji myśląc, że to ostatnia i napisałem co wiedziałem

 

A tak serio- ziemia nie jest za wysoko? Dostała by się tam? Bo wygląda super......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama sceneria, brud bardzo mi się podoba - nie podobają mi się za to odpryski, są przejaskrawione i sztampowe. teraz trochę za pózno na takie uwagi bo powinienem się odezwać wcześniej ale nie śledziłem twego wątku na bieżąco. Moja wina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te błoto na stropie kadłuba jest nie za bardzo. Przecież błoto nie lewituje, a Tygrys nie jest rajdówką i nie zasuwa po polu 120km/h, żeby się cały upaprał aż po dach. Załoga raczej też by tyle nie naniosła, bo część błota przecież starłoby się od butów. Dziwne jest też to, że przednia płyta, (ta między kołami napędowymi) jest do połowy w błocie. Powinna być cała uwalona, skoro błoto wystrzeliło aż na dach kadłuba. Do tej pory model prezentował się świetnie. Teraz to jest mocno przekombinowane i naciągane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinienem się odezwać wcześniej ale nie śledziłem twego wątku na bieżąco.

Pewne jest to, ze nic by sie nie zmieniło.Tak miało być...i jest.

Następnym razem zrobie kilka abisalnych białych kropek na dachu,pokoloruje programem do obróbki oraz złotosłownie opisze i poczekam .

Załoga raczej też by tyle nie naniosła

Jasne

Dziwne jest też to, że przednia płyta, (ta między kołami napędowymi)

Nie ukończyłem

prawdopodobnie za mało nia sypnałem

 

 

Nie mogłem juz więcej za jedna sesja wrzucać,nawet suszarka nie pomagała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Niestety przemyślałem sie ze swoimi zapasami - brak friuli do wersji później, dragonowskich pojedyńczych ogniw zmusił mnie do przygotowania gumisi(dragonowskich)- niestety sa sporo za długie, szczerze mówiąc to nawet nie chce mi się z nimi męczyć( zrobiłem na nich bazę, przed przymiarką- niepotrzebnie)- nie wyrobie sie z zakupem, dotarciem przesyłki, wykonaniem i zrobieniem zdjęć w dwa dni, zatem model otrzyma odsłonę, jednak nie w Barwach Forum, szkoda.

DSCF0311.jpg

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafale! To, ze dragonowskie DS są za długie to nie jest problem. WSZYSTKIE pomarańczowe 'gumisie' Dragona są za długie o jedno (dwa, jeśli się zdążą naciągnąć) ogniwo!!! I nie jest ważne, czy to Tiger czy Sherman. Tak po prostu robią. Wystarczy odciąć owe ogniwka i skleić gąski - to tworzywo wchodzi wszak w reakcję z klejem tak jak polistyren najzwyklejszy Miałem to samo w M51, a kumpel w Tigerze Korekta, to dosłownie pół godziny roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.