Skocz do zawartości

Pz.Kpfw. IV ausf D - Dragon 1/35


MrBat

Rekomendowane odpowiedzi

W pozostałych przypadkach jest 99 stuck.

Dokładnie, Subgrafik

A DML, jak zawsze, musi coś pofantazjować.

S. Jakubie wal śmiało o ile będę potrafił to pomogę... ;)

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak, wiem, ale o ile obicia na kantach jeszcze jako tako mi wychodzą, o tyle reszta już nie bardzo. A nie chcę ryzykować. Choć jeszcze nad obiciami popracuję.

Ale jakoś panzer przestał mi się podobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, ale o ile obicia na kantach jeszcze jako tako mi wychodzą, o tyle reszta już nie bardzo. A nie chcę ryzykować. Choć jeszcze nad obiciami popracuję.

Ok, w pełni rozumiem.

Ale jakoś panzer przestał mi się podobać.

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzyj skrawka gabeczki do zadrapan delikatnie.

 

A nie chcę ryzykować.

 

Nie pekaj! Sproboj najpierw na spodzie, jak sie nie przesadzi z ciapaniem

powinno byc git / mozesz uzyc kilku kawalkow gabki, zeby zroznicowac.

Na razie wydaje mi sie, ze troche za miekko porobiles te odrapania, i wszystko lekko plynie

+

jak na Afryke powinien byc pardziej podrapany "metalowo" i zapiaszczony

niz zardzawiony jak u Ciebie, chyba ze go tak ciagle niemce pucowali...

Oczywiscie to moje subiektywne zdanie ale do eksperymentow goraco zachecam, nawet jak cos sobie zepsujesz to czegos sie nauczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

trochę jeszcze nad tymi obiciami i zaciekami posiedziałem i oto efekt:

IMG_2419.jpg

 

Mi się podoba i tak już zostanie, poza może jeszcze kosmetycznymi poprawkami jutro z rana.

 

ale do eksperymentow goraco zachecam, nawet jak cos sobie zepsujesz to czegos sie nauczysz.

Ależ eksperymenty to podstawa! Tyle, że nie mam już czasu i szkoda mi tego modelu do prób. Ale nie omieszkam się skorzystać w Waszych rad przy następnym piaskowym malowaniu.

 

A co do rdzy i zapiaszczenia... Raz - miało być efektownie Dwa - nie umiem robić zapiaszczenia bardziej niż nie umiem rdzewieć. No i jak tylko zobaczyłem kiedyś tego Panzera w wykonaniu Segionexa, to wiedziałem, że muszę zrobić go właśnie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny bydlak. Podoba mi się. Ale te obicie na pancerzu bocznym przed legowiskiem anteny to Ci nie wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że się trochę śpieszysz na ten konkurs - brakuje faktycznie obić gąbką - powiem Ci tak - nie kończ go na szybko - dużo z niego na spokojnie wyciśniesz tym bardziej że potencjał masz olbrzymi

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny szkrab, zacieki też oki w szczególności na dachu wieżyczki. No trochę te odpryski takie niezbyt ale jak się popatrzy na model z dystansu to aż tak to nie razi.

 

I śpiesz sie powoli (ale nie tak jak ja, bo Ci życia braknie;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

wiedziałem, że jest źle, ale nie myślałem, że aż tak bardzo. Więc w ostatnim akcie desperacji spróbowałem jeszcze metody gąbkowej. Moim zdaniem jest teraz OK, choć z powodu braku doświadczenia nie mogę tego do końca obiektywnie ocenić.

 

IMG_2435.jpg

IMG_2434.jpg

 

szkoda że się trochę śpieszysz na ten konkurs

Cały czas przez to pluję sobie w brodę.

tym bardziej że potencjał masz olbrzymi

Dzięki Dawno mi nikt nic tak miłego nie powiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co oglądam to lepiej wygladał moim skromnym zdanie jak miał mniej tych obic ale to jest moje zdanie i nikt sie z nim nie musi zgodzic . Ale do odwaznych świat nalerzy także napewno w następny twoich pracach(modelach) bedzie lepiej . pOzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.