Skocz do zawartości

F-14D VF-2 #100 Hobby Boss 1/72


Psar77

Rekomendowane odpowiedzi

IMHO dysze wydają się za ciemne. Ja je maluje Polished Aluminium z AK. Po południu wrzucę zdjęcie bo akurat mam je na tapecie 😉.

Ale szkoda tej całej misternej roboty z maskowaniem 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam te dysze, bo korzystałem z nich przy poprzednim Tomcacie z Revella 🙂 Ale ten projekt z założenia miał być szybki (hahaha) i niskobudżetowy bez spiny. Wykorzystałem w nim to co miałem już w magazynie jak również (golenie podwozia, TARPS) części z innych zestawów 🙂 To nie model konkursowy, wiec zostanie już tak jak jest, ewentualnie jeśli @Marcin Witkowski wrzuci mi tu fotę zaparkowanego F-14D z obiema zamkniętymi dyszami to pomaluje i zamontuje zamknięte zestawowe 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie chodzi o same dysze a bardziej o kolor.

Co prawda te zestawowe z HB fajnie by było wymienić bo grubaśne są.

12 minut temu, Psar77 napisał:

jeśli @Marcin Witkowski wrzuci mi tu fotę zaparkowanego F-14D z obiema zamkniętymi dyszami to pomaluje i zamontuje zamknięte zestawowe

to też jest jakaś opcja.

Model fajnie się prezentuje, dużo w niego wysiłku włożyłeś i szkoda by było teraz montować do niego te dysze, sam pewnie to widzisz 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z grubsza koniec. Tradycyjnie na galerię trzeba będzie "chwilkę" zaczekać.

Strasznie się szarpałem z tym modelem co się przełożyło na jakość pracy. Musze trochę popracować nad dyscypliną :)

 

received_1222544361676990.thumb.jpeg.002f0da92b015864d20a4356e5094e70.jpeg

 

I fotki z kolegą z dywizjonu :

 

received_588187136453161.thumb.jpeg.445dee3653111d7c0e4f8a34b2f6e99c.jpegreceived_1288853848340424.thumb.jpeg.df781ffa89f7bd5b112cbae10592d8a9.jpeg

 

GO NAVY !!! 😁

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, burzatg napisał:

Moje zdanie na temat dysz znasz 😜 tym bardziej w zestawieniu z kolegą z dywizjonu. Czyżbyś użyj innej farby?

W obu przypadkach mieszałem White Aluminium z Burned Metal Alclada. Za drugim razem dałem za dużo Burned Metalu i wyszło jak wyszło 😛 Ale teraz zakupiłem parę kolorków innych, także przy następnym Tomku (a na pewno bedzie) już tego problemu nie będzie 😉

Edytowane przez Psar77
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Psar77 napisał:

przy następnym Tomku (a na pewno bedzie) już tego problemu nie będzie

I to jest bardzo dobra wiadomość 👍 Twoje kocury prezentują się bardzo dobrze, lubię je oglądać :szampan1:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.