Jump to content

[WH-Schrott] Warsztat - Pantera A (Takom, 1/35)

Recommended Posts

5 godzin temu, Thalgonis napisał:

No, to właściwie gotowy na bohomazanie :)

panther_a-21.jpg

Zimm bedziesz gdzies skrobal czy bedzie to nowka?

Posted (edited)
Godzinę temu, Thalgonis napisał:

on już jest gdzieniegdzie „fabrycznie” poskrobany przez Takoma 🙂

Az z ciekawosci sprawdze jutro mojego kota jak to wyglada.

44 minuty temu, Thalgonis napisał:

Nie będzie łat, bydzie eto: 

Takiego kamo nie mam jeszcze w swojej kolekcji :)

To co bydzie chyba juz ktos ostatnio planowal na swoim modelu. Myslalem ze moze jakas dca  bedzie.

Edited by bulik58

• 2 months later...
2 minuty temu, Thalgonis napisał:

Chcę zrobić odchyloną część przedniego błotnika. I troszkę mnie przystopowało 😉  JAK była malowana wewnętrzna powierzchnia błotników? Na bazowy czy raczej minia?

A jak pomalować wahacze to nie pytałeś, więc bądź konsekwentny i wal minią😁

29 minut temu, Thalgonis napisał:

Plamkowanie na zimmericie dosyć upierdliwe jest... Howgh. 🙂

image.thumb.jpeg.8b6d7064f0a8de9adedee17ef916ead5.jpeg

A co ty gadasz, zimmerit dużo maskuje😗

A tak swoją drogą to masz niezłe tempo.

Ja wczoraj prysnąłem bazę, dzisiaj jakieś rozjaśnianie, a na kamo będę pewnie się zbierał cha wie ile.

Jakie niezłe tempo? Ten projekt powinien być skończony już ze dwa miechy nazad :D  Jeno mi się nie chciało... 

PS. mam już tyle napoczętych projektów, że to co teraz bym chciał zrobić „zmusiło” mnie do ich pokończenia 😜

Dzięki 🙂

Teraz mam mały (tfu, raczej duży) problem: nie spodziewałem się, że ten Kran takie wielgachny bydzie... 😐  Podstawka musi być większa od A3 żeby to miało wizualnie ręce i nogi... Myślałem, że 4-5 drzewek wystarczy, a tu zipa dumna.

PS. poszukuję figurek mechaników, a najlepiej żeby jeden był w pozycji kucnej/klęczącej, co to niby przy gąsienicy grzebie...

4 godziny temu, Thalgonis napisał:

PS. poszukuję figurek mechaników, a najlepiej żeby jeden był w pozycji kucnej/klęczącej, co to niby przy gąsienicy grzebie...

Nie będzie to trudne, bo takich figurek jak psów.

Przejrzyj ofertę "Moje Hobby".

• Thanks 1

4 godziny temu, Thalgonis napisał:

Dzięki 🙂

Teraz mam mały (tfu, raczej duży) problem: nie spodziewałem się, że ten Kran takie wielgachny bydzie... 😐  Podstawka musi być większa od A3 żeby to miało wizualnie ręce i nogi... Myślałem, że 4-5 drzewek wystarczy, a tu zipa dumna.

Boxart Tank Engine Maintenance Crew Set 35180 Tamiya

• Thanks 1

16 godzin temu, Seb napisał:

Nie będzie to trudne, bo takich figurek jak psów.

Przejrzyj ofertę "Moje Hobby".

No jednak jest bardzo trudne... Tych „jak psów” jest bardzo dużo, fakt, ale w cenach, które zdecydowanie nie są dla psów (no, chyba że jakaś królewska rasa 😉 )  80 zł za jedną figurkę to jednak (dla mnie) przegięcie... 

Ale na szczęście udało się znaleść zestaw figurek (6-ciu) w niewiele wyższej cenie niż te pojedyncze... Wiem, zapewne gównianej jakości ale też ta praca nie będzie na żaden Mosson czy inny Bytom, więc nie dajmy się zwariować 🙂 

• Like 1