Jump to content

[WH-Schrott] Warsztat - Pantera A (Takom, 1/35)

Recommended Posts

Ciałko,

wypada autorowi projektu dać przykład (za którym to autorem zaczną podążać masy pracujące 😉 ), więc zgłaszam do „produkcji” takie cosik jak w tytule.  Nad opcją malowania jeszcze się zastanawiam :) 

F0C8571E-C46B-4166-BB40-2ED3CCA1FDDA.jpeg

No dobra... In-box wyjątkowo będzie później niż rozpoczęcie klejenia :)  Skopał mi  się program montażowy, w którym robię filmowe inboxy, więc poczekamy...

A początek jak zwykle przy każdym modelu, jest skromny. Nigdy się jeszcze nie bawiłem we wnętrze, więc zobaczymy jak wyjdzie. Na razie mamy tylko/aż silnik :D

panther_a-01.jpg

35 minut temu, Soris napisał:

Muszę Cię zmartwić, ten kto sprzedał Ci ten silnik to Cię oszukał, to nie jest silnik od Pantery, ba to w ogóle nie jest silnik... 🙂

No, i jesteśmy w domu :super:

No i znowu przestój... Tu gdzie jestem nie mam możliwości malowania.
Trochę się rozpędziłem i wkleiłem ośki z jednej strony. Teraz trza będzie pomalować je na czarno pędzelkiem, bo po zamknięciu wanny już tam nie dojdę...

panther_a-03.jpg

• Like 3

31 minut temu, Thalgonis napisał:

Budowa tego czołga jest jak budowa jakiegoś statka  😉 - każdą część trzeba osobno malować... Trochę to upierdliwe  :) 

panther_a-6.jpg

Czy napotkales jakies problemy w skladaniu tego modelu? Pytam gdyz mam ten sam model i kazda informacja jest na wage 

Jak na razie nie, ale widzisz, że jestem jeszcze w powijakach 😉

PS. bardzo „nieprzyjemne” było odpowiednie wcelowanie tych „osiek” w podłodze w odpowiednie otwory po przeciwnych stronach burty... Jak gdzieś już Ci weszło, to po drugiej stronie wyszło... 

• Thanks 1

53 minuty temu, Thalgonis napisał:

Idzie jak krew z nosa, a to dopiero połowa zawartości wanny...

panther_a-7.jpg

Z kazdym krokiem jestes blizej celu.

• 2 weeks later...

Szacun-że wybrałeś interiora Maciej-ciężko się zabrać za tanka mi-a tam klamoty w środku masz..ja bym odpuścił dawno.Dasz fuszkę-pies się nudzi?Pies na baby albo zwierzyne.Błąkał się po domu-przygarnij kropka.Będziesz miał lepszą motywację🤣.Dwóch będzie motywować do pracy-a jakie z psiakiem kadry będą😀.

16434666290584962389824657723299.jpg

Edited by MayonesEXG7
  • Haha 1

5 godzin temu, Thalgonis napisał:

Wena mnie nie chce w d... kopnąć, mimo iż ją (d...) nadstawiam :D 

PS. Na razie kończę innych pułkowników, ale niedługo tu wrócę 🙂 

Kółko lub gest OK - Mowa ciała - Praca i Kariera - dział praca - Student  NEWS