Skocz do zawartości

betoniarka


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Siemka

 

Czy możesz szczelic zdjątko tego mazaczka:)?

 

Jak widać używam różnych markerów, wiekszość to spirytusowe ale używam też olejne (srebne):

 

7a871dd6fdb3561f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi że moje wypociny Wam się podobają

Heh jak ja lubię malować białym kolorem na wszystko trzeba było położyć cztery warstwy farby, ino tylna konstrukcja podtrzymująca gruszkę ma dopiero jedną powłokę. Narazie mam dosć malowania, niech wszystko sobie dosycha a ja zmykam na wekkend nad jeziorko

Ps.

Fotki są robione nocą wiec są jakie są:

 

27f0a67f4170e0bd.jpg

c4cf5db27541e960.jpg

72062e75b52dfce0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to możesz zostać nad jeziorkiem do końca roku Razz

 

 

Nieeee!!!!

Wracaj i kończ tę cholerną gruszkę. Po wszelkich czołgach, pojazdach pancernych ... to wielka radość dla oczu taki samochodzik budowlany.

 

gulus - sklejacz militarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za opinie

Niedawno wróciłem z nad jeziora i odrazu zabrałem się za dalsze malowanie, fotki dam po wyschnięciu farby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem dorobić silnik osiowy do napędu gruszki, praktycznie miałem już gotowy, jednak podczas malowania przykleiło się do niego pare paprochów Fotek narazie nie zrobiłem bo wrzuciłem go do DOT'u. Natomiast tylna podpora z lejkiem i rynną spustową już wyschła. Teraz zastanawiam się czy zostawić model czysty czy go z deka pobrudzić Na stopniach kabiny przybyły chromowane nakładki a także stopnie pod skrzynką z akumulatorami. Myślę że miotła z łopatą przyda się do robienia porządków.

 

d1cc390b3e7a64e2.jpg

7a566f8cd151d397.jpg

 

Trwają też prace przy gaśnicy i drugiej części drabinki:

 

b6209158b5692a58.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio Jedrus czaly czas uwage moich oczu przyciaga ten kogut na dachu i jakos nie moge sobie przypomniec abym widzial cos takiego w realu. Ja wiem , ze sie nie znam ale moze dlatego prosilbym o wyjasnienie dlaczego na orginaly sie je zaklada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volviaczek bardzo mi sie podoba, ale według mnie Tornado lepiej by wyglądał ciut przybrudzony, chodzi mi tu o zeschnięty beton na rynnie który "próbowano już wyszorować", ślady po wycieraczkach na szybie, i lekko zakurzonej ramie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio Jedrus czaly czas uwage moich oczu przyciaga ten kogut na dachu i jakos nie moge sobie przypomniec abym widzial cos takiego w realu. Ja wiem , ze sie nie znam ale moze dlatego prosilbym o wyjasnienie dlaczego na orginaly sie je zaklada

Faktycznie nie we wszystkich betoniarkach sa koguty, dla przykładu kilka fotek real:

 

4d65d26ddfe4f22c.jpg

ea15b891fea1c558.jpg

290c851e415c284a.jpg

 

Prawdopodobnie chodzi o to że niekiedy można je spotkać tam gdzie sie tego nie spodziewamy, tzn. pracują na ulicach w gęstym zabudowaniu, lub o dużym natężeniu ruchu np. podają beton z ulicy do betonopompy.

 

R+ napisał:

Volviaczek bardzo mi sie podoba, ale według mnie Tornado lepiej by wyglądał ciut przybrudzony, chodzi mi tu o zeschnięty beton na rynnie który "próbowano już wyszorować", ślady po wycieraczkach na szybie, i lekko zakurzonej ramie.

Myślałem o czymś takim:

 

e689fc931e9f8089m.jpgc4ff20d369c2511am.jpg77bf7f76d7cf884cm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie chodzi mi o takie coś jak jest na ostatniej fotce, ale aż tak przybrudzoną gruszke? Może lepiej troche czystsza, coś między 1 fotką pionową a 1 poziomą. Te błotniki też by się prezentowały fantastycznie jak by były w takim stanie w jakim są na poziomych zdjęciach.

 

Ja bym stawiał na takie coś:

cementbt7.jpg

Nie jest to super błyszcząca betoniarka, ale nie jest też takim starym zasyfiałym Kamazem który nigdy nie widział szczotki i wiadra z wodą. Po prostu lekko zakurzony ślady na oponach itp. Powodzonka w dalszej pracy

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pewnie tak jest . O ja glupi A z tym przybrudzeniem nie glupia sprawa. Wlasnie takie pojazdy wyjete prosto z budowy jak Twoj spychacz czy pokazana juz gdzies tutaj wywrotka normalnie powalaja na kolana. W starciu z czysciochami te drugie nie maja szans. Wprawe juz masz wiec czekamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pobrudzę betoniarkę to nie mam po co wybierać się z nim do Krakowa i Opola, tam brudasy poprostu nie mają szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakladamy sie

 

Z praktyki wiem że na tych konkursach liczą się tylko błyszczące modele, ale co tam - są inne konkursy gdzie brudzing jest doceniany np. Ostrów Wlkp. czy Żywiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.