Skocz do zawartości

Modelarze ze Słubic i okolic


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Szukam osób ze Słubic pl69-100 (przy granicy z DE) sklejających modele.

Fajnie byłoby móc się spotkać, porozmawiać o modelach, technikach modelarskich, wykonywanych pracach.

wzorem choćby kolegów z Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

I to jest dobry kierunek myślenia.

Sorki, że zaśmiecam temat bo ja do zachodniej granicy pl. mam 500km

Ale w dzisiejszych czasach internetów, fejsbuków,  telefonów i innych mediów to naprawdę ciężko znaleźć drugą taką osobę całkiem niedaleko.

Ja np. mieszkam w stolicy polskiego lotnictwa wojskowego EPDE i co? Nie ma tu modelarzy? Po prostu w to nie uwierzę. A jednak nie znam nikogo. Było na trzech jak pracowaliśmy razem we wojsku, ale po rozejściu się w świat jako wszystko że tak powiem umarło. I nie ma z kim spotkać się przy 🍻 i ponarzekać na nowe modele, na wysokie ceny itp.

Eh, szkoda gadać.

 

A Tobie Kolego życzę żeby jednak znalazła się jakaś bratnia dusza w pobliżu i żebyś nie był osamotniony w swoich rozmyślaniach i narzekaniach👍

Jednak kontakt na żywo jest całkiem inny niż na szklanym ekraniku.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 9.03.2022 o 21:01, jmx62 napisał:

I to jest dobry kierunek myślenia.

Sorki, że zaśmiecam temat bo ja do zachodniej granicy pl. mam 500km

Ale w dzisiejszych czasach internetów, fejsbuków,  telefonów i innych mediów to naprawdę ciężko znaleźć drugą taką osobę całkiem niedaleko.

Ja np. mieszkam w stolicy polskiego lotnictwa wojskowego EPDE i co? Nie ma tu modelarzy? Po prostu w to nie uwierzę. A jednak nie znam nikogo. Było na trzech jak pracowaliśmy razem we wojsku, ale po rozejściu się w świat jako wszystko że tak powiem umarło. I nie ma z kim spotkać się przy 🍻 i ponarzekać na nowe modele, na wysokie ceny itp.

Eh, szkoda gadać.

 

A Tobie Kolego życzę żeby jednak znalazła się jakaś bratnia dusza w pobliżu i żebyś nie był osamotniony w swoich rozmyślaniach i narzekaniach👍

Jednak kontakt na żywo jest całkiem inny niż na szklanym ekraniku.

 

 

Dokładnie.

Tak się czuje jak piszesz. ponadto zero sklepów, zero modeli w sklepach nawet z Mistercrfata a po niemiecku o kolejkach nie chce mi się gadać.

Ale cisza w eterze.

też wierzyć mi się nie chce, ze w promieniu 20km nikt modeli nie skleja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, bart207skw napisał:

też wierzyć mi się nie chce, ze w promieniu 20km nikt modeli nie skleja...

Na pewno ktoś skleja tylko nie "wychyla" się z tym.Po za tym konto na jakimkolwiek forum modelarskim ma bardzo mało osób w stosunku do liczby ludzi sklejających modele . Wiem z doświadczenia.

Na sześć osób które znam i wiem że sklejają modele na forum konta nie ma nikt.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Hej tu Grzesiek z Gryżyny (niedaleko Bytnicy). Powróciłem do sklejania po dłuższym czasie nieobecności. Na półce nie mam za wiele. Teraz trenuje techniki i farbki na F-117. Ogólnie to kręcą mnie "latadła" ale pancerka też mnie kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2023 o 10:30, pazazu napisał:

Hej tu Grzesiek z Gryżyny (niedaleko Bytnicy). Powróciłem do sklejania po dłuższym czasie nieobecności. Na półce nie mam za wiele. Teraz trenuje techniki i farbki na F-117. Ogólnie to kręcą mnie "latadła" ale pancerka też mnie kręci.

 

ja głownie śmigłowce w 1/72 - trochę samolotów z Mistercrafta.

generalnie szukam ludzie bo tu u ans pustynia modelarska. być może spotkać się pogadać o modelach -tak ja ma to miejsce np w warszawie.

jadę teraz na Babarybe do warszawy p[opatrzeć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bart207skw napisał:

na Babarybe do warszawy

na Babarybe do Warszawy.

Edytowane przez Xmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 26.05.2023 o 13:29, bart207skw napisał:

 

ja głownie śmigłowce w 1/72 - trochę samolotów z Mistercrafta.

generalnie szukam ludzie bo tu u ans pustynia modelarska. być może spotkać się pogadać o modelach -tak ja ma to miejsce np w warszawie.

jadę teraz na Babarybe do warszawy p[opatrzeć .

Jak wrócisz ze "stolycy" to daj znaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.