Skocz do zawartości

Panzer I Ausf. A Takom 1/35


Evildead

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Etap po kalkach i lakierze, domalowany pas identyfikacyjny, z kalkami była gimnastyka na wieży ale coś tam wyszło, zredukowałem też niektóre paski brązowe bo były za szerokie miejscami , teraz myślę że jest 2/3 panzer grey czyli tak jak trzeba

1.1.jpg

3.1.jpg

2.1.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jonathan napisał:

Umarł temat? :D
 

Podpowiedz lepiej jakimi kolorami malowałeś.

Chociaż ja swojego chyba zrobię z wojny domowej w Hiszpanii

Żyje 😃, i nawet fajnie się przy nim działa, coś mają w sobie  pojazdy ta na tym podwoziu 🙂. Kolory to swoje mieszanki na oko , Panzer Grey to  Ak rc057 plus biały , gdzieś tak 4/1, dunkelbraun to też AK rc056 plus żółty,biały i szary , gdzieś tak 7/2/1/1, no wersja z Hiszpanii eleganckie ma kolorki , rób takiego 🙂

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jonathan napisał:

Nie wiem tylko czy kół nie zmienić

https://cults3d.com/en/3d-model/game/1-16-panzer-i-ausf-a-wheels-late

Ale to musze przyjrzeć się fotkom, chyba że @meser262 coś ma w swoich przepastnych zasobach informacji :D

No dokładnie,  trzeba poczytać, popatrzeć, albo speca jak meser 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
7 minut temu, enten napisał:

 

Te drukowane jak ktoś ma drukarkę to... no nie ma o czym gadać.

 

No w sumie coś w tym jest, swoja droga kupiłem te klamry 3d miga , beznadziejne, strata kasy...

Edytowane przez Evildead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, enten napisał:

Ja mam z takoma te jedynki w 1/16 ale kupiłem do nich FCModeltrend.

Te drukowane jak ktoś ma drukarkę to... no nie ma o czym gadać.

Ciekawe czy można je przeskalować do 1/35?

Oczywiście że można 😉

 

11 godzin temu, Evildead napisał:

No w sumie coś w tym jest, swoja droga kupiłem te klamry 3d miga , beznadziejne, strata kasy...

A co z nimi nie tak?

Pol mojego tirana to wydruk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jonathan napisał:

 

 

A co z nimi nie tak?

 

Jakiś taki mydlany detal, myślałem że to będzie jak na obrazku 🙂, są przezroczyste , słabo widać przy odcinaniu i szlifowaniu, chyba że to trzeba malować przed obróbką, nie znam się , pierwszy raz z tym miałem styczność, dla porównania zaczepy do wieży   t-rex są czarne i mają  detal wyraźny  ale też cenę wyższą, te są spoko i warte zakupu , a te zestawy uchwytów  miga to chowają się jednak w porównaniu z blaszkami, takie tylko spostrzeżenia moje, nie znaczy że muszę mieć rację 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.